2737
2734
عنوان

کنکوریا لطفاااااا بیااااین

227 بازدید | 10 پست

سلام خانومای کنکوری

میگم ایا نتیجه اصطلاح ثبتنام کنکور تموم سذه؟؟؟؟

و اینکه ایا ثبتنام دولتی و ازاد باهمه؟

اخه احساس میکنم من ازاد ثبتنام نشدم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوشنبه وقت ثبت نام تمام شد

هزینه ازاد وقتی نتایج اومد میگیرن

الان ثبت نام نداره و نمیگیرن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731
سراسری وقتی ثبت نام میکنی ازادم میتونی شرکت کنی ثبت نامش باهمه.تو برگه ای که کافی نت داده نوشته برات

اخه علاقه مند به همه چیو زده خیر

خدا منو بکشه کاریو ندم کسی برام انجام بده

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
ثبت نام دوباره تمدید شده و وقتی میخوای ثبت نام کنی ازاد و غیر انتفاعیم باید بگی میخوام که هزینش جداس ...

تاکی تمدید شده؟؟؟

ثبت نام دوباره تمدید شده و وقتی میخوای ثبت نام کنی ازاد و غیر انتفاعیم باید بگی میخوام که هزینش جداس ...

ببین اینجا من ازاد ثبتنام نشدم؟؟؟

2738
اها پس نزدی دیگه 

میتونم تو اون مهلت داده شده ویرایشش کنم؟؟؟