2752
2734
عنوان

خیلی ازاین کار بدم میادددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 102 پست
ببین من نمیگم نخوره. ولی اومده مهمونی سرزده دیده غذا کمه چند بار هی الکی بشقاب بچه رو پر میکنه اونم ...

اصلا مهمونى كه سرزده شام يا ناهار بره خونه كسى معلومه چه فرهنگى داره عزيزم حق با تويه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
چقدر زشت فکر کنم خونه خودشون چیزی نمی خوره میاد خونه شما اینجوری مثل نخورده ها سهم همه رو می خوره ...

خونه خودشون یا سوپ دارن

یا کته

ولی وای امان از مهمونی که میر

نمیدونه تو چشمش بزار یا تو دهنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید از لحاظ قیمت غذا منظورت بود توقعشون بالاس یا سختی درست کردن غذا ؟  ب نظر من که خیلی رو ...

والا نمیدونم چرامهمونای من اینقدر توقعشون بالاست یه خونواده میان چندروزمیمونن بعددستورهم میدن که میخوای برنجی نزار زحمت میفتی همون کباب تابه ای بزازبانون میخوریم دوتاخونوادن اینطورین ازشهرای مختلفم هستن بیانم دوسه روزمیمونن

والا نمیدونم چرامهمونای من اینقدر توقعشون بالاست یه خونواده میان چندروزمیمونن بعددستورهم میدن که میخ ...

شما هم بگو عزیزم کباب تابه ای زحمتش بیشتره تعداد زیاده پای اجاق هلاک میشم😆

2731
خدایی دفعه دیگه شامی نزار  اول بخاطر جیب شوهرت که ورشکست نشه  دوم بخاطر شکم عروستون که غ ...

خیلی پشیمون شدم

اخه شام بود

بابام عادت به برنج و غذای سنگین ندارن واسه شام

شوهرم گفت اینو درست کن

درسته رفتارش درست نبوده ولی شاید بلد نیست یا شاید ندارن ندیده ولی به هر حال مهمونت بوده و درست نیست ...

چرا اتفاقا هم دارن هم دیدن و من میدونم از قصد مادرش اینکارو میکرد چون قبلش اومد تو آشپز خونه سر قابلمه دید غذا کمه. شما نمیدونی من راجع به چه جور آدمی دارم صحبت میکنم کسی که کلا ذاتش خرابه از هر ترفندی برای اذیت کردن استفاده میکنه. اون برای کنف کردن من اینکارو میکرد سر سفره میخواست منو شرمنده کنه من کلی توضیح دادم نمیدونم چه طور شما متوجه نمیشی

ببین من نمیگم نخوره. ولی اومده مهمونی سرزده دیده غذا کمه چند بار هی الکی بشقاب بچه رو پر میکنه اونم ...

من حق میدم بهت چون سر خودم اومده دوست شوهرم و زن و بچه اش اومدن خونه ما زن و بچه اش دقیقا سر ناهار رسیدن ما هم دو خوشه موز و ی جعبه از این پلاستیکی ها نارنگی داشتیم و ی کیلو خیار شاید باورت نشه بچه سه ساله همه میوه ها رو تا شب که شوهرم و دوستش برسن خورد ی موز و ی نصفه و دو تا خیار مونده بود برام که بذازم جلو باباش می دونم باورتون نمی شه شکم بچه گنجایش اون همه میوه رو داشته باشه ولی داشت هر نیم ساعت هم پی پی می کرد اونم چه پی پی ب خدا هزار رحمت ب بوی دستشویی های وسط بین شهری مامان بیشعورشم مای بی بی ها رو می برد می ذاشت تو اتاق خواب من بچه اش هم جیش کرد رو موکتمون اینه خونه مو شکست وسایل ارایش من تازه عروس برداشته بود می خورد مامانشم لال شده بود ینی من اونقد حرص خوردم حرص خوردم کم مونده بود سکته کنم حالا اینا کارای روز اولشون بود سه روز موندن خونه ما ارزوی مرگ برا خودم می کردم 😢😢😢😢😢😢

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
خیلی پشیمون شدم اخه شام بود بابام عادت به برنج و غذای سنگین ندارن واسه شام شوهرم گفت اینو درست ...

وقتی میبینی اونم میاد تخم مرغ بزار یه شونه براش بخوره بترکه 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
استارتر راهش اینه که دیگه واسشون شامی درست نکنی حرص خوردن نداره که خورشتی درست کن از این به بعد ...

اگه بخوام از بچش بگم که یه داستان

میگه بچه من حق داره همرو بزنه

ولی کسی حق نداره دست رو بچه من بلند کنه

چرا اتفاقا هم دارن هم دیدن و من میدونم از قصد مادرش اینکارو میکرد چون قبلش اومد تو آشپز خونه سر قابل ...

من جای شمابودم میگفتم وای دوست نداره بچه گشنش نیست به زور نکن توحلقش بالامیاره روت یه وقت .بزار باشه گشنش شد بده

کتلت توش سیب زمینی میزنن دونه دونه سرخ میشه کباب تابه ای پهن میشه کف تابه بابخارمیپزه

ما کباب تابه ای رم دو دونه سرخ می کنیم 😳

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
من حق میدم بهت چون سر خودم اومده دوست شوهرم و زن و بچه اش اومدن خونه ما زن و بچه اش دقیقا سر ناهار ر ...

منم میگم مگه میشه مادر بچه متوجه نباشه. خب مرید مهمونی چرا رعایت صاحبخانه رو نمیکنید چرا اصراف میکنید. بخدا همین آدما خونه ی خودشون انقدر حواسشون هست یه موقع چیزی نشکنه یا چیزی حیف و میل نشه. بعد خونه مردم بچه هاشونو رها میکنن انگار شهربازیه

من رفته بودم خونه یکی که هروقت بیادخونم شام که جای خودداره عصرونه هم میدم بعدگفت کباب تابه ای بزارم یا بال مرغ درست کنم گفتم بال دوست دارم من هردوروگذاشت بعددیدم کباب تابه ای رو نگه داشت واسه شوهرش بال کبابی وگذاشت سرسفره واسه ناهارما .منم داشتم شاخ درمیاوردم من بال کبابی و بانون ک نمیتونم بخورم خالی هم چندتاخوردم ناراحت نشه برگشتم خونمون ناهارخوردم 

2706