2733
2734
عنوان

خیلی ازاین کار بدم میادددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 102 پست

مهمونی رفتن آداب داره

غذا خوردن آداب داره

کاش اینا رو یاد بگیریم

بخدا اینا رو اگه از نت هم بگیریم و ذخیره کنیم و هفته ای یه دفعه هم بخونیم میشه ملکه ذهن و فرهنگ و شخصیت خودمون و بچه هامون که وقتی جایی میریم از دیدن بچه که هر رفتارش نشون دهنده تربیت و رفتار خودمونه کیف کنن نه اینکه وقتی زنگ درو میزنن ادم بدنش از ضرر و زیانی که قراره بهش بخوره بلرزه و بعد از رفتن مهمونش خونش یه دور قالی شویی و مبل شویی و تعمیراتی لازم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جای شمابودم میگفتم وای دوست نداره بچه گشنش نیست به زور نکن توحلقش بالامیاره روت یه وقت .بزار باشه ...

بببین بشقاب بچه پره پر بود بعد تند تند از تو دیس میریخت به زور تو بشقاب بچه . بخدا من بخیل نیستم. نیازی هم ندارم بخوام بگم چون خدای بالاسرم میدونه چه آدمی هستم و نیازی به اثبات خودم به بندها ندارم. ولی من میدونستم داشت از قصد اینکارو میکرد قشنگ تابلو بود

2728
من رفته بودم خونه یکی که هروقت بیادخونم شام که جای خودداره عصرونه هم میدم بعدگفت کباب تابه ای بزارم ...

این خانم فک کنم تا ۳ روز هیچی نمیخوره

البته همین زن دادش خودش تعریف میکرد

وقتی میخواستم برام مهمونی بابام به ما قرص اشتها اور میداد تا اشتهامون باززززززز بشه بتونیم بخوریم

مهمونی رفتن آداب داره غذا خوردن آداب داره کاش اینا رو یاد بگیریم بخدا اینا رو اگه از نت هم ...

ما بابای خودمون بهمون میگن وقتی میر مهمونی خودتو نیمه سیر کن

که وقتی رفتی اونجا نیفتین تو سفره

ولی اینا برعکسن

2738
منم میگم مگه میشه مادر بچه متوجه نباشه. خب مرید مهمونی چرا رعایت صاحبخانه رو نمیکنید چرا اصراف میکنی ...

اتفاقا خونه شون رفتیم ی سری ببین اجازه نمی داد بچه حای با اسباب بازیش بازی کنه می گفت ریخت و پاش می شه خودش ی میوه پوست گرفت داد بچه اش خورد تا می خواست جم بخوره دعواش می کرد خونه خودش خونه بود خونه من انگار براش ...بود که بخوره و سر جاش ب ر ی ن ه فک کن زن کثافط نوار بهداشتی مامای بی بی بچه شو می برد می ذاشت تو اتاق خواب من روز اخری من بردم انداختم اشغال 😭😭😭😭😭

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
اتفاقا خونه شون رفتیم ی سری ببین اجازه نمی داد بچه حای با اسباب بازیش بازی کنه می گفت ریخت و پاش می ...

اینم همینطوره کمدبچه هاشوقفل میکنه بچشم میگه کلیدش گم شده میان خونه من کن فیکن میکنن بعدمن به یچم میگم توهم نیار بزارخونه به هم نریزه وقتی میان بهشون میگه مامانم گفته نیار اسباب بازی چون اونانمیارن

ما خونه بابام که میریم وقتایی که داداشمو زن و بچشم هستم مامانم مثلا شامی و تو دو تا ظرف میریزه یکیشو جلو من و شوهر و بجه هام یکیم کنار داداشمو زن و بچش دقیقان هم مساوی

اون میخواسته تورواذیت کنه یعنی کمه غذات

عاره دقیقا هدفش همین بود منم خودمو زدم به حال بدی کلا غذا نکشیدم گفتم فشارم پایینه نمیتونم غذا بخورم. بعد خدا خدا کردم غذا به همه برسه که خداروشکر رسید ولی خودم چیزی نخوردم و الکی رفتم تو آشپزخونه به آب قند درست کردن. والا آدم چی بگه بعد تا کلی هم موندن منم گشنه رومم نمیشد یواشکی چیزی بخورم خیلی سخت بود. باردارم بود اصن یه وعضی 

اتفاقا خونه شون رفتیم ی سری ببین اجازه نمی داد بچه حای با اسباب بازیش بازی کنه می گفت ریخت و پاش می ...

واااای نه. از این جور آدما زیاده به نظرم اون خانوم خودشم از بچه اش کمتر میفهمیده. ما یه جا میریم مهمونی از خجالت اینکه نوار بهداشتی رو بندازیم توسطل آب میشیم و من همیشه میزارم داخل پلاستیک مشکی بعد میندازم سطل آخر بارم بهش میگم و معذرت خواهی میکنم که یه موقع میاد سطلو خالی کنه فحش نده بهم. ماله شما دیگه تاریخی بوده