2737
2734
عنوان

خیلی ازاین کار بدم میادددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 102 پست
اون روز امده خونه ما  شامی درست کردم نشسته خالی خورده  نه من خوردم نه شوهرم نه مامانم ...

شما که میشناسینش سهمشو بزارید تو بشقاب بزارید جلوش یعنی برای همرو اینکه دوشواری نداره😊

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه دوست اینطوری داشتم سادیسم داشت. دعوتش می کردم همش با غذاها بازی می کرد و خرابشون می کرد. منم دیگه غذای خوب جلوش نمی ذاشتم.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2728
کی ؟ داماد  خواهر شوهر  شوهر خواهر شوهر  شوهر عمه یا خاله  بگو کدومشون خالی ...

البته که خواهرشوهر😁

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2738
اگه بگم همه موضع میگیرن  ولی خیلی زشته همه جا وهم وقت مارشه

اصلا هركس اين كارو كنه خيلى كارش زشت و دور از از ادبه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

عاره برخورد داشتم طرف اومده سرزده خونمون بعد دیده غذا کمه اندازه یه هرکول برا بچه ۳ ساله اش غذا کشیده اونم هی کرده تو دهنشو تف کرده بیرون رسما گند زده به کلی غذا بعد من الکی خودمو زدم به حال بدی غذا نخوردم تا اون بیشعور بتونه کلی از غذا رو مثل حیوون حیف و میل کنه.واقعا بعضیا شعورشون از حیوون کمتره. خواهشا مهمونی میرید سرزده برا غذا نمونید اگرم میمونید مثل آدم رفتار کنید

این ک باز قابل تحملتره .من و شوهری یبار رفتیم خونه دوستش ،دوستش اینقد میخورد انگار از قحطی اومده والا من خجالت کشیدم سریع کنار کشیدم 😐

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
وای زشته خیلی هم بد دهنه

یعنی اگه غذاشو با احترام براش بکشین بدین دستش فحشتون میده؟!😥

2706