2733
2739

دوستان دکتر عالی برای عمل پرتز زانو در کرج سراغ دارید؟اگه دارید لطفا اسمشو بگید

تعداد رای : 1
نظرسنجی
نمیشناسم
1
100%
بله میشناسم عالی بوده
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترعماد بیمارستان مدنی عالی برای همین کار.برای مادبزرگم پروتز زانو گذاشت عالیییه .فقط سخت میشه وقت ...

گلم میتونن راه برن؟ کاملا خوب شدن؟

چقدر هزینه اش شد

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

مادر من بیمارستان چمران تهران عمل کرد 

احتیاج به یک ماه مراقبت داره 

خب عمل سختیه واقعن 

مادره من بدون عصا و واکر راه نمیتونست بره الان راحت تا سره کوچه میره قدم میزنه بدون کمک 

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
مادر من بیمارستان چمران تهران عمل کرد  احتیاج به یک ماه مراقبت داره  خب عمل سختیه واقعن& ...

چقدر خوب آرزوم که مادرم بتونه راه بره بدون درد الان یک ساله که عصا دستشه وزنشم بالاس برای عمل خیلی ترسیدیم حالا دیگع میخوتد انجام بده بازم استرس دکتر داریم

چقدر خوب آرزوم که مادرم بتونه راه بره بدون درد الان یک ساله که عصا دستشه وزنشم بالاس برای عمل خیلی ت ...

عملش نگران کننده نیست خانومی نترسید البته مهارت دکتر شرطه 

مراقبت بعد عمل خیلی مهمتره خیلیییی دیگه حداقل یکماه باید حسابی مراقبش باشید 

سعی کنید جای استراحتش نزدیک سرویس بهداشتی  باش خلاصه تا 80درصد بهبود پیدا میکنه 

مادره من زانوهاش قفل میشد باد میکرد اصن یه وعضی بود اما الان راحت راه میره بدون عصا 

با اینکه وزنش پایین بود کم طاقت در مقابل درد ولی الان خیلی راضیه 

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
2738