2733
2739
عنوان

دوستانی که ۲۸ سالشونه بیان

307 بازدید | 38 پست

موهاتون سفید شده آیا ؟

من چند ماهه موهام داره به سرعت سفید میشه 

خیلی نگران شدم و ترسیدم 

میخوام ببینم همدرد دارم یا نه 

راه حلی هس یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد به دنیا اومدن دخترم دوتا از موهام سفید شد🙁

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

عزیزم این یجور ارثه من از ۱۸ سالگی موهام شروع کرد به سفید شدن. مامانم تو ۴۰ سالگی کلا موهاش سفید بود

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
2738

منم چند تا تار سفید دارم .بیشترشون و میکنم😓

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

منم 28 سالمه یه عالمه موی سپید دارم

چند ساله که موهام شروع به سفید شدن کرده

رنگ هم نمیکنم همین جوری کع هست دوسش دارم

یه بار ترکیده شدم، فکر کنم در آینده هم ترکیده شم بازم چون بلد نیستم جلو زبونم رو بگیرم همش حرف سیاسی میزنم😐 درسته پسرعمه زام اما دخترم👩🏻👩🏻👩🏻با کاربری که ترکیده شد تو تاپیک اولم کلی خانوم مهربون اومدن راهنماییم کردن دستشون دردنکنه، تو اولین تاپیک این کاربری چندنفر فکر کردن کارآگاه هستن نذاشتن کمکم کنن اما مشکلم حل ش
منم چند تا تار سفید دارم .بیشترشون و میکنم😓

نکن عزیزم سفیدا بیشتر میشه با قیچی کوتاهشون کن

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
2706