2737
2734
عنوان

سونو واژینال در هفته ۱۸بارداری

1936 بازدید | 16 پست

بچه ها برای طول سرویکس حتما باید سونو واژینال بدیم؟تو هفته ۱۸بارداری؟پس چرا خیلی از دوستان  اصلا در طول بارداری سونو واژینال نشدن ؟؟و شنیدم احتمال سقط رو سونو واژینال بالا میبره 

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
نه سونو معمولی طول سرویکس رو نشون میده بیخودی واژینال نکن.

مرسی 😍

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واژینال لازم نیست اگه مورد دیگه ای نداری،میتونی تاکید کنی به دکترت که شکمی بنویسه،

من تنها موردی،که هست اینه که جفت پایینه،یعنی بخاطر این گفته واژینال؟؟؟یا ربطی نداره

منم 18 هفته سونو واژینال دادم مشکلی نبود. من چون مرتب خونریزی داشتم میخاست ببینه وضع دهانه رحمم چطور ...

من خیلی میترسم سال پیش تو ۶هفته بعد از سونو واژینال دیگه لکه بینی من تموم  نشد بعدشم سقط شد الان ولی مشکلی ندارم خداروشکر فقط جفت پایینه حالا موندم میشه شکمی انجام داد یا نه😢

من خیلی میترسم سال پیش تو ۶هفته بعد از سونو واژینال دیگه لکه بینی من تموم  نشد بعدشم سقط شد الا ...

فکر نکنم ربطی داشته باشه. الان سن بارداریت بالاست خطرش کمتره.سونو برا طول سرویکسِ؟ سونو واژینال دقتش برا طول سرویکس دقیق تره.

2740
فکر نکنم ربطی داشته باشه. الان سن بارداریت بالاست خطرش کمتره.سونو برا طول سرویکسِ؟ سونو واژینال دقتش ...

اره واسه طول سرویکس و یه سونو هم واسه آنومالی ،اخه دوستای من هیچکدوم سونو واژینال نشدن تو بارداری

اره واسه طول سرویکس و یه سونو هم واسه آنومالی ،اخه دوستای من هیچکدوم سونو واژینال نشدن تو بارداری

من شدم عزیزم مشکلی پیش نیمد.تازه من اصلا رابطه ندارم کلا از 8 هفته ممنوع کرده دکترم.بازم سونو واژینال رفتم.ولی اگه شما دارید که دیگه مشکلی نیس 😄

من شدم عزیزم مشکلی پیش نیمد.تازه من اصلا رابطه ندارم کلا از 8 هفته ممنوع کرده دکترم.بازم سونو واژینا ...

نه منم که کلا گفته اصلا رابطه نداشته باش ،پس به نظرت منم سونو رو انجام بدم؟

نه منم که کلا گفته اصلا رابطه نداشته باش ،پس به نظرت منم سونو رو انجام بدم؟

عزیزم من که دکتر نیستم نمیدونم فقط میتونم تجربه خودمو بگم.منم وحشتناک از سونو واژینال میترسیدم وقتی انجام دادم دیدم چقد الکی میترسیدم. اگه دکتر گفته مشکلی نیست دیگه .منم انجام دادم هیچیم نشد

من تنها موردی،که هست اینه که جفت پایینه،یعنی بخاطر این گفته واژینال؟؟؟یا ربطی نداره

به نظر من ربطی نداره،همه اینا با سونوی شکمی مشخص میشه

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
به نظر من ربطی نداره،همه اینا با سونوی شکمی مشخص میشه

مرسی 😍