2737
2734

سلام به همگی

دیروز برای خرید کالسکه رفته بودم که با یک برند جدید مواجه شدم که فروشنده میگفت برنده ی طراحی 2018 شده و  به نظرم ویژگی های خوبی داشت.

کالسکه مبله به همراه کریر و ساک

سی رو به مادر و پشت به مادر میشه

قابلیت استفاده از بدو تولد تو سیت کاملا به صورت افقی در میاد

کریر جدا رو بدنه نصب میشه

قابلیت تنظیم ارتفاع دسته

قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی

می خواستم بدونم کسی تا حالا از این کالسکه داشته ؟؟

و اگر هم نداشتین از مامان های با تجربه ممنون میشم که نظرشون رو درباره ش بگن .

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

هیچکس با این مارک آشنا نیست یعنی ؟؟

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلن تجربه ندارم ولی از نظر ظاهری قشنگه ☺ قیمتش و چند گفت؟

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
2731
من کلن تجربه ندارم ولی از نظر ظاهری قشنگه ☺ قیمتش و چند گفت؟

4800 فکر میکنم که به نسبت قیمت های نجومی الان بد نیست به نظرم

4800 فکر میکنم که به نسبت قیمت های نجومی الان بد نیست به نظرم

ایشالله اگه از خریدی رضایتت رو جلب کنه عزیزم.بله الان همه چیز گرون شده واقعا

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
ایشالله اگه از خریدی رضایتت رو جلب کنه عزیزم.بله الان همه چیز گرون شده واقعا

خیلی ممنوووون :)

2738