2733
2734
عنوان

خانومای باردارمیشه بیاین😢

86 بازدید | 8 پست

من شیش هفته وپنج روزمه سردردوسرگیجه کلافم کرده چیکارکنم😢

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

شاید کم خونی داری گلم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
شاید کم خونی داری گلم

دارم گلم ولی دوروزه اذیت میشم

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دارم گلم ولی دوروزه اذیت میشم

خب گلم باید به دکترت بگی کم خونی داری دارو بده من اوایل یادم نمیاد ولی این اخریا کم خونی گرفتم سر درد و سرگیجه داشتم گفتن از کم خونیه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
خب گلم باید به دکترت بگی کم خونی داری دارو بده من اوایل یادم نمیاد ولی این اخریا کم خونی گرفتم سر در ...

مرسی گلم حتما😍

مرسی گلم حتما😍

😘😘😘

2738

عزیزم وقتی سردرد میشی اب قند درست کن بخور واسه فشارته وقتی سه ماهت تموم شه قرص اهن واست میده بهترم میشی اگه کمخونی داشته باشی ،ولی از بالا و پایین رفتن فشار هم سردرد میشی من خودمم همینجور بودم اب قند میخوردم خیلی جواب میداد میخوای توهم امتحان کن

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم