2737
2739
عنوان

فروش لباس بچگانه با قیمتهای عالی

74 بازدید | 2 پست

با سلام به همه مامانای گل نی نی سایت

همونطور که احتمالا عده ای از مامانای عزیز این سایت با من آشنا هستن، بعد از ۴ سال فروش موفق لباس و پوشاک ترک بچگانه، با توجه به افزایش غیرقابل کنترل قیمت ارز و دلار و پایین اومدن قدرت خرید مامانا، تصمیم گرفتم که پوشاک تولید داخل و ایرانی رو برای فروش عرضه کنم اونم با قیمتهای استثنایی و سود ناچیز که داخل هیچ کانال و مغازه ای نمیبینید

برای پیوستن به گروه خرید لباس ایرانی بی بی مزون، از طریق لینک زیر وارد گروه تل گرام بشین و شرایط سفارش که داخل گروه سنجاق شده مطالعه بفرمایید:

لینک رو داخل مرورگر کپی کنین و به راحتی وارد گروه بشین، یا به شماره ۰۹۳۶۷۶۹۵۹۷۹ تل گرام بدین لینک رو بفرستم

لینک گروه بی بی مزون:

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979

چون لباس هارو موجود ندارین خرید ازتون واقعا سخته.. باید کلی منتطر بمونی که مدل مورد نظر گداشته بشه بعد کلی انتظار بکشی پک پر شه  حالا پر شد برید موجودی بگیرید ببنید تولیدی موجود داره یا نه  اگر نداشت که هیچی اگر پک پر نشه هیچی..یعنی یه خرید ساده واسه مادر میشه هفت خان رستم.

به نظرم کسی که فروشنده اس باید یه سرمایه اولیه کنار بگذاره و لباس هارو موجود داشته باشه. تا مشتری با ارامش  ازش خرید کنه. و این استرس ها رو به مشتری تحمیل نکنه. این ها نطر منی هست یک هفته ای عضو گروه بودم. ولی از حق نگذریم قیمت هاتون خوبه. 

من خودم یک هفته عضو گروه بودم نتونستم یه لباس راحتی خوشگل واسه دختر دو سالم بخرم بیخیال شدم. 

چون لباس هارو موجود ندارین خرید ازتون واقعا سخته.. باید کلی منتطر بمونی که مدل مورد نظر گداشته بشه ب ...

ممنون از نظرت عزیزم

شما یک هفته عضو بودین و اندازه یک هفته با من و گروهم همراه بودین

توی همین یک هفته حداقل ۶ مدل خریداری شده، پس اونقدرا هم که گفتین سخت نیست این شیوه خرید

و من فروشنده الان ۳۰ میلیون سرمایه ام خوابیده و کلی کار موجود دارم که داره توی انبار باد میخوره

نمیتونم بازم توی این بازار خراب با این وضع اقتصادی سرمایه بخوابونم که اگه بخوام این کار رو بکنم مجبورم افت سرمایه ام رو روی قیمت لباسا لحاظ کنم

این روش خرید ۸۰٪ به نفع مشتری هست و کسانی که صبر و کمی حوصله داشته باشن این منفعت نصیبشون میشه

در آخر ممنون که یک هفته همراه ما بودین⁦❤️⁩🙏

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘