2737
2734
عنوان

خانمای مذهبی یه لحظه لطفا🌷🌷

98 بازدید | 8 پست

بچه ها وقتی پدر بزرگم حالش خوب نبود یعنی وقتی که در حال مرگ بود یه خانم واسه پدر بزرگم آب قرآن آوردن یعنی تو آب قرآن خونده و فوت کرده بودن، حالا از اون آب مونده هر وقت میبینم ناراحت میشم اون آب و چیکارش کنم

برای شادی روح پدر بزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم♥♥♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم، اگه کمه بذار یه جا تبخیر بشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2731
نمیشه خورد؟ابه دیگه قرانم توش خوانده شده چه اشکال داره

نمیدونم عزیزم وقتی میبینم یه جوری میشم خیلی ناراحت میشم چون خودم از اون آب به پدر بزرگم میدادم

برای شادی روح پدر بزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم♥♥♥
نمیدونم عزیزم وقتی میبینم یه جوری میشم خیلی ناراحت میشم چون خودم از اون آب به پدر بزرگم میدادم

بریز پای گلدون 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
یعنی اشکال نداره بریزم عزیزم مطمئنی؟

خوب گل هم موجود زنده ست دیگه خدای مهربون افریده چه اشکالی میتونه داشته باشه؟خودتو ناراحت نکن خدا رحمتشون کنه و به شمام صبر بده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست