2733
2734

لطفا بهم جواب بدید.

تو سه هفته چهار بار خونریزی داشتم.

سونو میدم وضع جنین خوبه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جوری که بود با ی تکون کوچولو لخته های کف دستی می اومد ازم .سه چهار بار هم در روز مث شیر اب ازم خون میریخت ..فقط برا دسشویی جاب جا میشدم حتی دستگاه سونو رو سر تختم میاورد دکتر

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

برامن زیاد نبود خوب ولی قطع شده بود بعد من ۱۸تیر آخرین پری بود من ۱۸شهریور بازم لک دیدم ک مامانم میگفتش بعضیا تا چند ماه سر وقت پریودیشون لک میبینن یا حس پریودی دارن 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

من هفته ۱۵ اینا به خونریزی افتادم که اولش زیاد بود بعد که شیاف زدم و استراحت کردم کم کم بهتر شد و در حد لکه شد . اما هماتوم تا هفته ۲۳ اینا بود تو سونوگرافی و تا اون نوقع چند هفته شیاف زدم چند هفته هم قرص دوفاستون خوردم تا کامل از بین رفت

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738
من جوری که بود با ی تکون کوچولو لخته های کف دستی می اومد ازم .سه چهار بار هم در روز مث شیر اب ازم خو ...

بعدش بچت سالم موند؟

خدایا یعنی میشه منم امید‌ار باشم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
در چه بد بود خونریزیت؟

فجیع...زیاااااد.

داغووووون

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
من جوری که بود با ی تکون کوچولو لخته های کف دستی می اومد ازم .سه چهار بار هم در روز مث شیر اب ازم خو ...

واااای چه وحشتناک من بودم به جات از ترس بچه رو سقط میکردم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

من هفته شش یاهفت یه بار خونریزی داشتم خیلی رقیق وکم بود

تایه هفته هم لکه بینی داشتم ولی بعدش رفتم سونو همه چیز خوب ونرمال بود نمیدونم شاید هماتوم بوده خودش دفع شده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ناچند ماه اینجور بودید؟

کار خاصی کردید؟

2706