2737
2739
عنوان

بیاید یه تازه عروسم

460 بازدید | 17 پست

یک ساله عروسی کردم و با همسرم مشکلی ندارم

جدیدا که میرم خونه پدرم دیگه دلم نمیخواد برگردم خونه خودم و دوست دارم یکسره خونه پدرم باشم

نمیدونم چرا اوایل ازدواج اصلا اینطوری نبودم و الان اینطوری شدم 

خودم فکرمیکنم چون بچه ندارم و سرگرمی ندارم اینطوری ام

خونه پدرمم نزدیکه و تقریبا زیاد میرم😢

کسی بوده اینجوری باشه بعد بچه دار شدن خوب بشه

منماولااینجوری بودم...کمی گذشت به شوهرموزندگیم وابسته شدم...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربطی ب بچه نداره بنظرم 

شاید بی مسئولیتی  منزل پدری  باعث میشه اونجا بهتون خوووش بگذره و رغبتی ب منزل خودتون نداشته باشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740

من یکسال ونیمه ازدواج کردم هرروز خونشون پلاسم خونشون نزدیکه دوسه هفته دیگه بچم بدنیا میاد شاید اونموقع تغییر کنم😂

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....

منم دقيقا سال اول ايطور بودم،هيچ وقت توخونه بند نميشدم اما الان جوريه فقط دلم ميخاد خونه خودم باشم البته قبل بچه دار بشمم ديگه عادت كردم اما بچه عاليه اميدوارم هر وقت خاسي خدا بهت بده

عشقـــم علي&هليا😊

من بعد سه سال با یه بچه هنوزم اونطوریم؛دائم یا خونه بابامم یا خونه باباشم؛ب زور تو خونه بند میشم وختایی هم ک خودم خونم بچم اونجاس؛البته با مامان اینا دیوار ب دیواریم و طبقه بالای پدرشوهرم ایناییم

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

منم اینجوری بودم از حاملگی تا وقتی پسرم دوماهه شد خونشون بودم البته حال من خیلی بد بود قبلشم خیلی میرفتم چون تنها بودم اما الان حتی شده دوسه هفته نرم خونشون شب که اصلا فکرشم نمیتونم بکنم بمونم اونجا 

ربطی ب بچه نداره بنظرم  شاید بی مسئولیتی  منزل پدری  باعث میشه اونجا بهتون خوووش بگذ ...

منم فک میکنم اونهایی که زیاد خونه بابا می رن بخاطر فرار از مسولیت خانه داری و همسر داری خودشونه😁😁😁وگرنه اگه خونه بابا رو خیلی دوس داشته باشی چرا یکی رو بدبخت کنی و شوهر کنی

من یکسال ونیمه ازدواج کردم هرروز خونشون پلاسم خونشون نزدیکه دوسه هفته دیگه بچم بدنیا میاد شاید اونمو ...

فک نکنم😅😅تازه بعد بچه هر دوتون اونجایین

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡