2737
2734
عنوان

بیاین خانما یه سوال

110 بازدید | 10 پست

ما وضع مالیمون خوب نیست زیر خط فقریم خونه نداریم یه تکه زمین داریم اما پول ساخت نداریم الان توخونه پدرشوهر هستیم اما اونا با ما زندگی نمیکنن پدرم یه تکه زمین بهمون داده به عنوان ارث که هفتادتومنی می ارزه بنظرتون زمین بفروشیم با وام ایناخونه درست کنیم یاصبر کنم مادرشوهرم بمیره همین خونه که داخلشیم صاحب بشیم پول بقیه وراث از خونه رو خرد خرد بپردازیم درضمن مادرشوهرمم مدام تو سرم میزنه که پدرت هیچ کمکی نمیکنه بهتون فقط تو فکر خودشونن میخواستم با فروش زمین پولش بزنم تو صورت مادرشوهر تا دست از سرم برداره هر روز شوهرم پر میکنه که این جه زنی هست گرفتی که پدرش کمکتون نمیکنع الان یه هفته اس باهم تو قهر اشتی هستیم خسته شدم ازش جون به لبم کرده خدا لعنتش کن بنظرتون چکارکنم؟  

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذیتت میکنه واگذارش کن بخدا ، ینی چی که میگی صبر کنم مادرشوهرم بمیره !!! 

زیر خط فقر ینی اون بدبختی که نه جا داره نه خوراک داره نه ملک و املاکی

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2728
نفروش که پول ارزششو ازدست میده همینم که داری فعلا نگه داره بخاطر مادرشوهرت خودتنو تو قسط و بدهی غرق ...

بخداخسته م کرده زبونش مار بزنه الهی ارزو به دلم موند یه بار برم خونه اش چشم گریون نیام خونه

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
بخداخسته م کرده زبونش مار بزنه الهی ارزو به دلم موند یه بار برم خونه اش چشم گریون نیام خونه

خب ارتباطتو باهاش کم کن اصلا محل نزار به حرفاش زندگی رو واسه خودت سخت نکن 

اذیتت میکنه واگذارش کن بخدا ، ینی چی که میگی صبر کنم مادرشوهرم بمیره !!!  زیر خط فقر ینی اون ب ...

عزیزم ماهم جا نداریم از مجبوری موندیم تمام دیوارها ترک خورده اصلا امنیت نیست داخلش هر لحظه ممکنه یکی از دیوارها بیاد پایین از طرفی مادرشوهرهم همش غر میزنه چرا خونه درست نمیکنید برید من خودم میخوام بیام تو خونه هام

خب ارتباطتو باهاش کم کن اصلا محل نزار به حرفاش زندگی رو واسه خودت سخت نکن 

من ناهی یکبارم نمیرم اما شوهر که میره حسابی پرش میکنه یا زنگ میزنه به شوهرم چرا زنت حلقشو نمیفروشه خونه درست کنین اخه یکی نیست بهش بگه اخه بیشعور با پول یه حلقه مگه میشه خونه درست کرد

2740
عزیزم ماهم جا نداریم از مجبوری موندیم تمام دیوارها ترک خورده اصلا امنیت نیست داخلش هر لحظه ممکنه یکی ...

خب حق داره اونم. نمیتونید اجاره کنید؟ فروش زمین درست نیست

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
من ناهی یکبارم نمیرم اما شوهر که میره حسابی پرش میکنه یا زنگ میزنه به شوهرم چرا زنت حلقشو نمیفروشه خ ...

دفه دیگه تو روش بگو وظیفه بابام نیست که بهمون پول بده به اندازه سهم و توان خودش کمک کرده کلا سکوت نکن جوابشون بده تا بفهمن