2737
2739
عنوان

خانما پسر۲سالمو چ دکتری باید ببرم

128 بازدید | 11 پست

سلام خانمای گل

ببخشید ک ب همچین سوالی رو میپرسم ولی چون اطلاعی نداشتم مجبور شدم اینجا بیان کنم و ازتون کمک بخوام

حقیقتا پسر من وقتی ب دنیا اومد ۴روزش بود بخاطر اینکه نمیتونست جیش کنه بردمش دکتر و ختنه ش کرد از وقتی ک جون گرفت آلت تناسلیش ی مقدار پوست اضافه داره زیر خط ختنه ش.

حالا الان ک ۲سالشه احساس میکنم (خیلی خیلی ببخشید)آلت تناسلیش رشدی نداره البته نسبت ب پسر دختر خاله م ک فقط ۶ماه ازش بزرگتره 

بنظرتون پسرمو ببرم دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اگر باید ببرم چ دکتری باید ببرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدنها با هم فرق دارن مقایسه لازم نیست ولی اگه نگرانی با پزشک اطفال مشورت کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ممنون دوستم پس پوستی ک زیر خط ختنه ش هست هم مشکل ساز نیس؟

باید دکتر معاینش کنه بعضی موارد نیاز به عمل داره. بچه یکی از اشناهامون عمل شد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
ممنون دوستم پس پوستی ک زیر خط ختنه ش هست هم مشکل ساز نیس؟

پسر منم دقیقا همینطوریه پوست اضافه داره ولی من بردم به دکترش گفتم نیاز نیست دوباره ختنه شه میخندید میگفت نه ولی گفت اگه از نظر زیبایی میگی میتونی ببریش ولی اذیت میشه

باپدریا برادری کسی برو   اون بگه اگه خجالت میکشی

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏