2733
2734
عنوان

اقدام بارداری

56 بازدید | 3 پست

سلام صبح همگی بخیر،من برای بدست اوردن روز تخمک گذاریم دکتر برام سونو نوشتن من ۲۹بهمن پریود شدم امروز میشه ۱۰سیکلم که دکار گفته بود از ۱۰-۱۶ باید برم حالا امروز ۱۰ رفتم سایز بزرگترین فولیکول های تخمدان راست رو ۱۴ و۱۰ میلیمتر و تخمدان چپ ۸ میلی متر زدن ضخامت دولایه ی اندومتر ۶.

دوستان این سونوگرافی خوبه!؟ ایا اندازه فولیکولام مشکلی نداره؟ و اینکه من میخوام اگر بشه روز تخمک گذاریم اقدام کنم که بیشتر مایلم فرزند اولم پسر باشه ممنون میشم راهنمایی کنین!؟

فکر کنم زود رفتیا. عزیزم بستگی ب چند روز بودن دوره هات داره.برامن ک پریودام 26 روزش دکتر گف روز 12- ...

اخه عزیزم دکتر سونو واژینال نوشته بود روز ۱۳-۱۴ من گفتم میترسم گفت پس سونوی عادی رو باید از روز ۱۰ تا ۱۶ بری. حالا ایا این اندازه ها نرماله!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه عزیزم دکتر سونو واژینال نوشته بود روز ۱۳-۱۴ من گفتم میترسم گفت پس سونوی عادی رو باید از ...

عزیزم من هیچ وقت سونو فولیکول نرفتم.فکرکنم 18 ب بالا خوبه.

10-16 میتونستی روز 13 بری.اگر پریودات 28روزه باشن و تخمک گذاری روز 14 باشه تا اون موقع باز بزرگتر میشن و خوبه سایزشون نگران نباش.

حالا ک میخوای روز تخمک گذاری باشه از کیت تخمک گذاری استفاده کن

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2731