2737
2734
عنوان

دوستان تهرانی لطفا تشریف بیارید

422 بازدید | 12 پست

سلام به همگی.ممنون که وقت گذاشتین 

کسی میدونه چطور میتونم از بیمارستان میلاد بخش مغز و اعصابش وقت بگیرم؟

نه اینترنتی میشه وقت گرقت نه تلفنی.اونجا مثلا اورژانسی داره که برم مدارکمو بدم بهم وقت بده اورژانسی دکتر ویزیت کنه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آبجي ثمين تو ك ب همه كمك ميكني الان يكي پيدا نميشه بهت خبرشو برسونهههه😫😫😫😫

همونو بگو

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
٨٤٠٩٠ رو نوشته شماره بگيري خودكار نوبت ميده امتحانش كردي؟!

آره بابا همش میگه پره

2738
يكي نوشته از صب تا ي ساعت از سه خط ٢٠٧بار دنگ زده بدون قطع كردن نوبت گرفته

الان نوبت دهی از 7:30 صبح هستش خوب من هرچی میگیرم نمیشه

ثمین تاپیکت چرا ک ارنمیکنه من دیگه اونجا نمیام میخام بیام تو تا پیک تو

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
آره بابا همش میگه پره

ثمین جان تایپیک اقدامی داری گلم؟

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید