2737
2734

عزیزان چرا از تمام مناسبت های قشنگی که داریم غم و غصه و ناراحتی و حسادت و کینه در میارید ...روز مادر میشه دعدغه کادو دارین و اینکه چرا فلانی عکس کادوشو گذاشته چرا شوهرم عکس مادرش و گذاشته ،چرا جاریم طلا گرفته من کوفت گرفتم😂روز ولنتاین میشه که بدتر بعضیا تا مرز طلاق میرن که چرا خرس نگرفتم ....خدا به داد عید برسه از الان ...راستی روز صنعت ملی شدن نفت هم هست میتونید منتظر کادو باشید ...درسته هدیه گرفتن و دادن خیلی خوبه اما تو رو به خدا تبدیلش نکنید به یه دغدعه عجیب و بزرگ که خودتونو بخورید 

خودشونو نمی خورن ک 😁

مغز و روح همسر محترم  خورده میشه ( + ما نی نی سایتی ها)😄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا کچلمووون کردن 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

وای منم دیگه چشام در اومده هر 4 تا تاپیک 2 تاش درمورد روز مادره یکیش هم به روز مادر کادو ختم میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
خودشونو نمی خورن ک 😁 مغز و روح همسر محترم  خورده میشه ( + ما نی نی سایتی ها)😄

😂😂😂😂بعد همونا تاپیک میزنن وای شوهرم چل شده خوب عزیزم تو مغزشو خوردی که قاطی کرده ...

دقیقا 

من خودم هر مناسبتی باشه شوهرم داشت کادو میده نداشت نمیده اصلانم ناراحت نمیشم 

ولنتاین که اصلا یادش نبود روز زن و تولدمم یه شهر دیگه بود فقط یه تبریک قشنگ گفت وسلام 

تو این همه دغدغه د بیا دعوا کن سر چیزای بیخود

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2706