2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشيدخانوم محترم من جوك نگفتم ميخواي مسخره كني واردتاپيك نشوخب درضمن من ميخوام برم كاركنم شوهرم ميگ ...

واقعا حرفت درسته.. اما تو هم برو یه مکانی که اونم راضی باشه به هر حال همسرت هم به فکر توست که این و ازت خواسته ..دیگه یک طورر باید با هم یک ساعتی بزارین برا گفت و گو و به شیوه مسالمت امیز مساله خودتون و حل کنین 

او با شماست هرجا که باشید...
ليسانس حقوق داره

مگه اينكه كار مستقل نكنه و بشه مشاور حقوقى شركت هاى بزرگ. وگرنه اگه بخواد دفتر بزنه كه بيشتر مراجعينش احتمالا داره خانوم ها باشن اونم از نوع در آستانه جدايى و مشكل دار

2738

1- خانم هایی که میرن سرکار خانواده دارن، شخصیت دارن، علاف  نیستن برن سرکار منتظر بشینن شوهر مردم بره سرکار که باهاشون گرم بگیرن.

2- فقط توی محیط کار خانمها حضور دارن؟ همسر شما نمی تونه جایی غیر از محل کار با خانم ها در ارتباط باشه؟

3- اگه به همسرت اطمینان نداری، اگه به جذابیت خودت اطمینان نداری بحثش کاملا جدااااااست.

4- اینم بهت بگم مردی که دنبال این چیزا باشه همه جا می تونه گیر بیفته، (چه سرکار با خانمهای همکار، چه توی در و همسایه و چه بسا با خانمهای متاهل، با خانم مطلقه و بیوه، با دخترهای مجرد). شما می خوای از همه دورش کنی؟ اگه اهلش نیست بیخودی بهش گیر نده و خودت رو از چشمش ننداز