2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خواسته ی مسخره ای!

تو این وضعیت برو خداروشکر کن که بیکار نیست.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

علت خواسته تون جیه...؟؟؟ منطقی نیست... الان اوضاع کار طوری نیست که راحت بشه کار پیدا گرد...

به نظرم اعتماد به نقستون را ببرید بالا .... و به همسرتون هم ثابت کنید که اینقدر به خوب بودن خودتون مطمئینید که به روابط کاریش حساس نیستین.

وقتی شوهرتون دلش با تو باشه تو هزارتا زنم باشه به هیچ کدومشون توجه نمیکنه

و همین ام که اگر این موض

وع رو باز کنی به نظر اون ممکنه بی اعتمادی شما نسبت به خودش رو برداشت کنه هرچند که منظور شما ممکنه این نبوده باشه

او با شماست هرجا که باشید...
چيكاركنم؟دلم اشوبه كه اين خواسته روميخوام

خب..سعی کن با نزدیک کردن هرچه بیشتر خودت به همسرت دیگه ازین جور فکرو خیالا نکنی و به این جور مسایل اهمیت ندی به هر حال  در آخر

تصمیم با خودته عزیزممم  

او با شماست هرجا که باشید...
بگو عزیزم استعفا بده بیا خونه بشین بقیه اش بامن / خیلی هم استقبال می کنه/

ببخشيدخانوم محترم من جوك نگفتم ميخواي مسخره كني واردتاپيك نشوخب درضمن من ميخوام برم كاركنم شوهرم ميگه من دوست ندارم بري لاي مرداكاركني اون خواستش منطقيه وقابل احترام براي من غيرمنطقيه؟

2706