2733
2739
عنوان

سردرد شدید تو هفته یازدهم

1091 بازدید | 10 پست

سلام از دیروز صب سردرد شروع شد تا شب هی بدتر شدم به طوریکه شقیقه هام و بالای سرمو با شال محکم بستم حالم خیلی بد بود الان بهترم ولی نگرانم واسه کسی پیش اومده تو ماه دوم سردرد اخه میگن میگرن تو بارداری بهبود پیدا میکنه

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

منم میگرن دارم. هفته هشتمم. دیروز تا شب داشتم میمروم خیلی حالم بد بود خیلی. هرکار کردم خوب نشد باید هم شب میرفتم مهمونی. مجبور شدم شیاف دیکلوفناک بزنم.اما میگن خوب نیست تو ماه های اخر. من مجبوری زدم 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا من ک تا اخر بارداری سر درد داشتم شبا بینیم کیپ میشد نمیتونسم نفس بکشم وقتی دخترم ب دنیا اومد ...

جدی پس جای نگرانی نیس؟؟؟

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2731

من اواسط ماه سوم اینجوری شدم.... مدام کیسه آبگرم رو سرم بود و یک شال محکم بسته بودم به سرم... تو تاریکی زندگی میکردم دیگه... تازه یک هفتس که بهتر شدم... خوب نشدم فقط بهتر شدم

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
منم میگرن دارم. هفته هشتمم. دیروز تا شب داشتم میمروم خیلی حالم بد بود خیلی. هرکار کردم خوب نشد باید ...

دقیقا من با شروع بارداری میگرن نیومد سراغم تا دیروز 

دارو که نمیشه خورد درسته؟

دارو که نمیشه خورد درسته؟

فقط استامینوفن ساده. ک اونم فک نکنم تاثیری رو سر درد داشته باشه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738

عزیزم نگران نباش حاملگی همه چی داره من از اول بارداری یا سر درد داشتم یا دندونم که مجبور شدم دندونمو دربیارم الانم که تنگی نفس و معده درد دارم ولی باید تحمل کرد دیگه 

انسانیت کامل ترین دین