2737
2739

چند ساله مدام ناخن میکارم و ژلیش میکنم. به نظرتون دستگاه ضرر داره تو بارداری؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلهه. اصلا تنفس موادش ضرر داره چه برسه به دستگاه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
کلا فکرکنم بوی لیکوییدو موادش رو ناخن ضررداره برات

یعنی ماسکم بزنم ضرر داره؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

من یه دوست دارم ارایشگره تو کار رنگ مو هست تو بارداریش از اول تا اخر کار کرد فقط ماسک زد هیچ مشکلیم نداشت واقعا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من یه دوست دارم ارایشگره تو کار رنگ مو هست تو بارداریش از اول تا اخر کار کرد فقط ماسک زد هیچ مشکلیم ...

به نظرت موادی ک رو ناخن میزنن وارد بدن میشه؟ 

2738
اصلا میگن تو دوران بارداری نباید لاک زد چه برسه به کاشت.

دلیل خاصی داره؟ 

من که ناخنامو ریموو کردم که خیالم راحت باشه , فسقلی دنیا بیاد میرم میذارم دوباره

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
من که ناخنامو ریموو کردم که خیالم راحت باشه , فسقلی دنیا بیاد میرم میذارم دوباره

انشاله بسلامتی و دل خوش بدنیا بیاد

عوارض لاک زدن در بارداری
لاک و مواد کاشت ناخن به دلیل وجود مواد شیمیایی موجود در آن‌ها، می‌توانند برای جنین خطرآفرین باشند. استفاده از لاک و پاک‌کننده‌ی آن در دوران بارداری با رعایت احتیاط‌های لازم، مسئله‌ای برای جنین ایجاد نمی‌کند. با وجود این بهتر است بدانید در صورتی که به طور دائم در معرض مواد شیمیایی موجود در لاک ناخن یا پاک‌کننده‌های آن قرار بگیرید، ممکن است برای جنین شما عوارضی ایجاد شود.
فرمالدئید در بارداری
فرمالدئید به عنوان یک سخت‌کننده در لاک ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنفس در محیطی که مملو از فرمالدئید باشد، می‌تواند باعث بروز حساسیت در چشمان، بینی، گلو و ریه‌ها شود که در دوران بارداری ممکن است شدت یابد. آسم، تشنج، تهوع وسقط جنین : https://niniban.com/fa/news/53718 و رشد غیرطبیعی جنین از دیگر عوارض آن می‌باشد. قرار گرفتن در معرض دوزهای بیشتر از فرمالدئید در هوا یا بر روی پوست ممکن است منجر به سرطان گلو، بینی و خون شود.
تولوئن در بارداری
این ماده بیشتر در بنزین و مواد منفجره استفاده می‌شود که دارای بوی تندی بوده و برای کمک به لغزنده شدن لاک بر روی ناخن به آن اضافه می‌شود. این ماده بر سیستم عصبی جنین تأثیر گذاشته و می‌تواند به عوارض مربوط به تولد از جمله کاهش وزن جنین، اختلال شنوایی، ناهنجاری‌های مادرزادی، اختلالات صورت و مشکلات کلیوی منجر شود. تنفس در بخار تولوئن نیز می‌تواند موجب تحریک چشم‌ها، گلو و ریه‌های انسان، سرگیجه، اختلال در تنفس و تهوع : https://niniban.com/fa/news/91341 شود.
عوارض لاک زدن در بارداری لاک و مواد کاشت ناخن به دلیل وجود مواد شیمیایی موجود در آن‌ها، می‌توانند ...

ممنون از اطلاعت

به نظرت موادی ک رو ناخن میزنن وارد بدن میشه؟ 

اره اون وارد بدن میشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706