2733
2739

سلام

چند ماه تصمیم به بچه اوردن گرفتیم ، از اونجا که من هیچگاه عادت بموقع ندارم و فولیکولام رشد نمیکنه باید گونال بزنم 

ماه پیش گونال زدم کیست شد

این ماه مجددا دکتر گونال داد و شنبه رفتیم سونو روز سیزده و فولیکولم ۱۸ بود ، دکتر برام hcg نوشت و گفت هرروز اقدام کنید.

از همون شب شنبه و حتی قبل زدن hcg لکه بینی داشتم ، یکشنبه hcg زدم بدتر هم شد و خونم زیاد بود ،  ، دیروز رفتم دکتر و دکتر گفت مشکلی نیست و چندتا دارو بهم داد ، ولی گفت همچنان هرروز اقدام داشته باشید. با اینکه خونریزی هم دارم.

حالا امروز صبح شوهرم وسط رابطه بلند شد رفت گفت با خونریزی نمیشه که !  فک کنم ازم بدش اومده بدبختی های بارداری کم بود اینک اضافه شد.

چکار کنم ازم متنفر شده باشه

ای خدا چقدر بدبختم ، اینهمه بدبختی و سونو و امپول و... اینم روش.

وقتی امپول hcg رو زد چنان سوخت که تا یک ساعت همچنان جاش میسوخت ، کلی گریه کردم

خوب طبیعیه بدش بیاد با وجود خونریزی رابطه داشته باشه ولی متنفر نه چرا از شما متنفر باشه بالاخره پیش میاد غصه نخور

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی😔

ناراحت شدم برات 

دکترتو عوض نمیکنی؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
من هیچوقت لکه بینی نداشتم هیچوقت حتی برا بچه اول نمیدونم این ماه چرا ایطور شدم ، فک کنم هورمونا به ...

احتمالا ،این داروها چه ب سر ادم میارن ...

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

این چ دکتری هست ک میدی با خونریزی اقدام اه اه چطور میشه حتی اگر میشه برا جنینی ک تشکیل میشه با خون تشکیل میشه و عفونت میگیره اصلا یک نکنم جنین زنده بمونه 

و اما شوهرت ن عزیزم چون تحمل نداشت با اینکه لکه بینی داری و سوزش و چون لکه ها رو میبینه فقد حالش یکم ب هم خورد و عادیه برو باهاش ی جوری رفتار کن فراموش کنه شاید اون صحنه تا الان تو ذهنشه

2740

عزیزم هنگام خونریزی بدتر رابطه باعث عدم تخمک گذاری میشه و باعث نازایی برای تویت هورمونتون گیاه ۵ انگشت بخور همه فلکولو از بین میبره هم کیست هم تخمگذاریو دقیق میکنه شما یه بار باردار شدی?اگر دوسداشتی بگو تا بهت بگم طریقه استفادشو من خودم کیست داشتم تنبلی شدید تخمدان هر سه ماه پری میشدم یائسگی زود راسم دکتر برامتجویز کرد.ولی پیش یه دکتر متخصص رفتم گف اینو بخور سر سه ماه کلا دقیق شد پریام در اولین اقدامم باردار شدم از طرفی بعد زایمان همش خونریزی داشتم اینو خوردم یه خونریزی شدید و بعد درس شد البته تا ۴۰ روز لکه بینی داشتم بعد اون هر ۶ روز پری میشدم .ال دی خوردم وایستاد اما قطعش کردم دوباره لکه بینی و خون ریزی تا اینو خوردمو شکر خدا اوکی شد خودتم میتونی تو نت سرچ کنی راجبش .یا علی😘

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
دکترش مثلا جزو بهترینایه

گلم یه گروه طب سنتی توتلگرام دارم دکترش خیلی حاذقه من خودم چتدتا مشکلمو ایشون حل کردن عالی بود دیدم دوستانی که ازتجربه بارداریشون با تجویزای ایشونو میزارن گروه دوست داری برات لینک بزارم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
مممنون میشم

.

.عزیزم باید پنج نفرو ادد کنی تابتونی چت کنی

* شادی آدمین فروش محصولات *:
✨ احیا سلامت ✨

#خارش_سر

علتش از کبد و صفراست ( گرمی ،خشکی )

🍃 معجون افلاطون روزی یک قاشق غذاخوری همراه با  آب عسل  میل کنید

🍃اسموتی تمبر هندی بخورید

🍃مخلوط لعاب اسفرزه و روغن گنجد
محل خارش ماساژ دهید

🍃دمکرده روزی یک لیوان آویشن و عسل زنده بخورید

🍃روزی یک لیوان سرکه انگبین بخورید

♦️ این نسخه ها رو کامل انجام بدید و نتیجه بهبودی حتما بفرمائید

💠 با ما همراه شوید و مروج طب گیاهی باشید👇

🍃🌺https://t.me/joinchat/EOqfkkBr2TDKwBnxeefzMg