2737
2734

به سنه؟؟

چند روز پیش از همسرم سوال کردم که برای اقدام به بچه دار شدن دوباره دکتر برم یا نه

گفت آمادگیشو نداری (روحی)

میخوام بدونم شما از کجا فهمیدید وقتشه مادر بشید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از دوران بچگیم به عشق مادرشدن زندگی میکردم.مجرد که بودم یه دفتر دلنوشته برای بچه های آینده ام نوشتم.الان بیست و نه سالمه یه دختر دارم دومی هم باردارم.وقتی باردار بشو با تمام وجود بخوای.چون سختی خیلی داره

2731
چند سالته

۲۲

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من از دوران بچگیم به عشق مادرشدن زندگی میکردم.مجرد که بودم یه دفتر دلنوشته برای بچه های آینده ام نوش ...

قبلا با تمام وجود میخواستم

چون سقط چون دیکه مثل قبل نیستم

2738
من گاهی اوقات  یدفه یه شوری درونمو میگیره دلم میخاد اقدام کنم اما یه مدت بعد کلا اصلا دلم نمیخا ...

وای منم

گاهی خیلی دلم میخواد ولی تا یه رفتاری از همسرم ببینم کلا بدم میاد

سقط شد؟

بله

وای منم گاهی خیلی دلم میخواد ولی تا یه رفتاری از همسرم ببینم کلا بدم میاد

من کلی کار باید انجام بدم قبلش..

دندونمو درست کنم که پول ندارم😟

دوباره آزمایشات رو انجام بدم...

اوووو یه چندماهی قبلش باید آمادگی پیدا کنم...

ببین ی حس درونی توی وجود خودته حس میکنی الان دیگه وقتشه و‌دلت میخواد ی بچه از خودت و‌ همسرت داشته باشی ،‌ منم الان توی این حسم‌ و پشیمونم ک‌ چرا زودتر بهش فکر نکرده بودم

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2706