2737
2739
عنوان

یه سوال راجب رژلب دارم میشه بیاین

165 بازدید | 12 پست

دیروز یه رژ گرفتم اولین باره این مدلی میگیرم برام سواله ک فقط اندازش همین قدره یا نه چون نوکش خیلی کوچیکه.....نمیدونم منطورمو فهمیدین یا نه😅😅😅😅ببخشید پسرم واقعا رو مخه نمیزاره گوشی دستم  بگیرم صبر کنین زود عکس میزارم

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط  نوکش همین قدره 

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2738
میتراشی با تراش بزرگا

نه پلاستیکه مگه میسه تراشید

رژ مدادیِ دیگه... ولی یه مدل رژ هست که مثل رژ جامد باید بچرخونی بیاد بالا.. ببین اونجوری نیست؟

اگه نیست که برو لوازم آرایشی از این تراشا بگیر که دوتاییِ، یکیش بزرگه یکیش کوچیک...بزرگه واسه همین مدل رژاست..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙