2733
2739
عنوان

بند آوردن خون دماغ در بارداری

85 بازدید | 7 پست

دوستان من باردارم و هفته ۲۶ الان نزدیک نیم ساعته خون دماغ شدم و بند هم نمیاد.دست و پامو و پیشونیمو هم با اب سرد شستم جواب نداد ۱۰ دقیقه طرفی که خونریزی داره را فشار دادم نتیجه فقط لخته و خونریزی دوباره شد البته آسپرین هم مصرف میکنم .کسی برای بند آورد خون دماغ راهکاری سراغ داره ؟! پیشاپیش ممنونم .

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سریع بروبیمارستان  من همین طور شدم 4ساعت متل لوله خون می‌رفت برام تامپون گذاشتن تا بند اومد

چون کمخون هم هستم نگران شدم .ممنونم عزیزم یه ذره هم صبر کنم هیچ راهی نبود میرم .بیمارستان هم اونقدر مریضو سرماخورده داره هر دفعه رفتم یه دردی با خودم آوردن اگه بند نیاد مجبورم همین کارو بکنم 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
چون کمخون هم هستم نگران شدم .ممنونم عزیزم یه ذره هم صبر کنم هیچ راهی نبود میرم .بیمارستان هم اونقدر ...

برا من اول یخ گذاشتن پشت گردنم اما فقط لخته میشد و ادامه پیدا می‌کرد شما یخ رو بزار لا حوله وبزار پشت گردنت ببین بند میاد

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2740