2737
2739
عنوان

نی نی سایت های عزیز ....

75 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها امشب ی شب خاصی نیش برا حاجت دلم دعا کنین ۵ساله اقدامم هنوز خبری نشده زندگیم رو هواست شوهرم خیلی بهم نیش و کنایه میزنه تو رو حضرت زهرا امشب من هم دعا کنین ک خدا دامان منو امثال منو سبز کن آمین

یتیمی درد بی درمان یتیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ناباروری خانوما که قابل درمان الان. نکنه خودش مشکل داره شوهرت؟ 

اصلا غصه نخور قشنگ بگو بگو دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره چون تو هر مشکلی هم داشته باشی راهی برای درمانش هست. البته که مشکلی نداری و صلاح خدا هر وقت باشه فرزند خوب و صالح بهت بده و بهترین مامان دنیا باشی براش ان شاء ا...

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
2738
آره بخدا ۵ساله فقط دعا میکنم و خدا بهم نگاهم نمیکن

درکت میکنم.منم همینطورم عزیزم.من بیشتر حرف مردم آزارم میده.اینکه هرجا میرم اول به شکمم نگا میکنن.اینکه بهم آدرس دکتر نازایی میدن.انشالا همه ما سال دیگه بچمون سالم بغلمون باشه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
ناباروری خانوما که قابل درمان الان. نکنه خودش مشکل داره شوهرت؟  اصلا غصه نخور قشنگ بگو بگو دیر ...

مرسی عزیزم بابت دلداریت ن از داده خوب بوده برام دعا کنین انشالا بشه

یتیمی درد بی درمان یتیمی
مرسی عزیزم بابت دلداریت ن از داده خوب بوده برام دعا کنین انشالا بشه

پس حتما میشه دیگه نگرانی نداره که🙄 

من برات صلوات میدم. تو هم آرامشت حفظ کن ریلکس باش نی نی خودش میاد به حرف و حدیث این و اون هم گوش نده حتی شوهرت

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢