2737
2739
عنوان

شما بگید الان چیکار کنم

292 بازدید | 23 پست

سلام بچها دیشب تولد همسرمه اما چون می خواستم سوپرایزش کنم امشب براش گرفتم کیک درست کردم خراب شد ژله سوپرایز درست کردم رفتم کیک خریدم همه رو گذاشتم تو رستوران تا چند دقیقه قبل اومدن بهش بگم بیاد اونجا الان که همه وسایل رو گذاشتم اونجا زنگش زدم میگم چرا دیر کردی میگه ماشینش خراب شده رفته درست کنه چیکار کنم از صبح هم رفته کلاس احتمالا خستس ای کاش رستوران رزرو نمی کردم یا وسایل رو نمی بردم الان من چیکار کنم خیلی استرس دارم خیلی برنامه ریزی کرده بودم 

اگ میشه زنگ‌بزن بنداز برا فردا. بگو کیک و ژله بزارن تو یخچال

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله  امشب خیلی بهتون خوووش بگذره و همه چی عالی برگزار شه و خاطره خوب بمونه براتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740
فردا شب شوهرم تا آخر شب کلاس داره

صبح نمیتونی ببریش؟؟چ فرقی داری صبح یا شب...

یا میتونی بری وسیله ها رو بیاری خونه زود خونه رو تزیین کنی و خودت هم بخاطر محدودیت رستوران نمیتونی لباس باز بپوشی تو خونه ب نظرم قشنگتر میشه

یا فردا ظهر یا عصر ببرش

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2706