2733
2734

از رنگ موهاتون راضی بودین

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
بعله همیشه خودم رنگ می کنم و راضی ام

می شه بگی از چه رنگ مویی استفاده میکنی با چه اکسیدانی

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
می شه بگی از چه رنگ مویی استفاده میکنی با چه اکسیدانی

من معمولا شماره 5 یا 6 دودی یعنی C5 و C6 میذاشتم. اکسیدان شماره 2 ... گاهی که می خواستم کمی تیره تر بشه هم اکسیدان شماره 1

چند روز قبل چون ابروهام رو هاشور کردم و رنگش به مشکی میزنه و با رنگ موهام همخوانی نداشت مجبور شدم موهام رو مشکی کنم . C3 گذاشتم . الان خیلی بیشتر بهم میاد و همه میگن هم سن رو آورده پایین تر و هم پوستم روشن تر به نظر میاد

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

مارک رنگ مو هم معمولا ایرانی میزنم . قبلا دوبینا... سری قبل گیر نیاوردم و فری لاو زدم . الانم تازه خریدم و اسمش یادم نمیاد ولی فکر کنم وینا بود .

از اون دو تا اولی فوق العاده راضی بودم . هم نرم می کرد و هم براق ولی این آخری موهام رو خشک و زبر کرده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
من برای خواهرم، خواهرم برای من می داریم عالی میشه  تاحالا پول مفت برای رنگ به آرایشگاه ندادم

می شه مارک رنگی که واقعا ازش راضی بودید رو بگی واکسیدان