2737
2739
عنوان

پاک کردن سریع چسب دوطرفه

2042 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها،هرکی میتونه بیاد به کمکم

من مستاجرم و الان باید نقل مکان کنیم

از این ساعت دیواری چندتیکه ها با چسب دوطرفه زدم حالا نمیدونم چطوری ساعتو بردارم که اثری از چسبها نباشه،شما راهکاری دارین؟

سشوار بگیر روش اروم بکن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سشوار بعد اگه چیزی موند با پد لاک پاک کن یا الکل یا استون پاک میشه

وای واقعا؟😥

خداکنه بشه،چندماهه میخوام از رو دیوار برش دارم میترسم پشتشو ببینم و اصلا دست و دلم پیش نمیرفت برش دارم

امروز دیگه پس بااین روش اقدام میکنم

من‌چسب دوطرفرو با سیف تمیز کردم راحت پاک شد خیلی قویه اما نمیدونم روگچ یا رنگ پلاستیکم‌ جواب میده یا ...

اخه دیوارش رنگ و روغن نیس،یه اسمی داره یادم نیس

میترسم رنگ دیوارو برداره

اخه دیوارش رنگ و روغن نیس،یه اسمی داره یادم نیس میترسم رنگ دیوارو برداره

دوست عزیز اخرش چیکار کردی ؟الان من مشکل تورو دارم ساعتو کندم دیوار داغونه چطور خونه رو تحویل بدم😥

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم