2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386340 بازدید | 68434 پست
عزیزم حتما یسر دندون پزشک ببر ...من پسرم یکی از دندون های جلوش تو دوسالگی خورد به میز خیلی شدید دیگه ...

اره عزیزم امروز میبرم بچم٣ روزه شیر نخورده سینه هام از درد داره میترکه شاید یجوری بی حس کنن دردشو

نی نی یار عاشششقتم نترکونی دوباره😍😍😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفررررررین چه عالی تا الان ۱۹۰ عالیه

😚😚😚😚

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
اره عکس گرفتم فهمیدم چه قدر تپلم 😒😒😒 کاش روز اول رژیمم عکس گرفته بودم

ایشالله به زودی باربی میشی گلم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
مررررسی عزیزممممم

سلام خوبین فک کنم همه چی دست به دست هم داده تامن رژیم نگیرم.خواهرشوهرم ازم ناراحت شده میگه دیروززودرفتی حالاازساعت 2اومدم اینجا فرداچهلم عموی شوهرمه پس فرداعروسی خواهرجاریم😡

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲
سلام خوبین فک کنم همه چی دست به دست هم داده تامن رژیم نگیرم.خواهرشوهرم ازم ناراحت شده میگه دیروززودر ...

چه خواهر شوهر پر توقعی 

بازم اراده کنی میتونی رعایت کنی حالا کالری شماری نه کم خوری کن تو مجالس چون غذای مجلس خیلیم پر کالریه

من امروز مامانم و ابجیم خونمون بودن،زیاد خوب نخوردم مثل دوروز قبل،امروز شد 1150تا😯😯😯😯ورزشم اصلا نکردفقط پسرمو بردم پارک ی ساعت دنبالش بودم،اینم شد ورزش امروزم😒😒😒😒

2706