2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386339 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سيتارا جوووووووون سلاااااااام 

چه حس خوبي داد وقتي اين تاپيك و ديدم منو كه يادته؟؟!!

اين تاپيكو باهم شروع كرديم بعد من باردار شدم 

الان هفت ماهمه و از ٨٥ به ٩٣ كيلو رسيدم

براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم براي منم دعا كنيد 

2731
2740
سيتارا جوووووووون سلاااااااام  چه حس خوبي داد وقتي اين تاپيك و ديدم منو كه يادته؟؟!! اين تاپي ...

سلاممممممم عزیزمممممم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چه قدر خوشحالم کردی من با تو شروع کردم رژیممو واقعا ازت ممنونم 

خدارو شکر خوبی عزیزم نینی گلت خوبه؟ انشالله به سلامتی بیاد بغلت چه قدر خوشحال شدم اومدی تاپیکمون انشالله به سلامتی زایمان کنی بیای با هم دوباره شروع کنیم 🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘

سیتارا جون شما برای اینکه صورتتون لاغر نشه و پوستتون نیفته چیکار میکنید؟

من فعلا که کاری نمیکنم تنها چیزی که هست من پیوسته نبوده رژیمم یعنی یه ضرب وزنمو کم نکردم بینش هی استراحت کردم فکر میکنم این خیلی تاثیر داره تو جلوگیری از عوارض رژیم من صورتم لپام کوچیک شده ولی پوستم افتاده نشده به نظرم از اولش بتونی ورزش کنی هیچ مشکلی واسه پوستت پیش نمیاد

سلاممممممم عزیزمممممم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چه قدر خوشحالم ک ...

خداروشكر كه هنوز داري با انگيزه ادامه ميدي منم خيييييييلي خوشحال شدم تاپيكتو ديدم 

حتما حتما بعد از شهريور ميام ادامه ميدم 

ميبوسمت 

اميدوارم زود زود همتون باربي بشيد

خداروشكر كه هنوز داري با انگيزه ادامه ميدي منم خيييييييلي خوشحال شدم تاپيكتو ديدم  حتما حتما ب ...

مررررسی عزیزدلم ممنونم ازت انشالله به سلامتی زایمان کنی 😘😘😘😘😘😘😘

2706