2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386306 بازدید | 68434 پست
منم دقیقا برنامم همینه ولی برنجم یه روز فقط در هفته هست یه روزم خام خواری دارم همین(:با اروزی موفیقت ...

چه جالب .شما برنج کم میخوری حتما بادام رو بخور جلوی ریزش مو رو میگیره .و همچنین آرزوی موفقیت برای شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیتاراجون دیروز مربی ورزشی بهم رژیم داد ببین چطوره  صبحها نان جو کف دست ،پنیر یک قاشق چایخوری، ...

عاااالی عزیزم رژیمت حتما رعایت کن همه چیزش خوبه 

آبمیوه طبیعی کالریش زیاده همینجوری نخور جایگزینش کن با یه چیزی تو رژیمت 

سلام خانوما دخترم اسهال و استفراغ و تب و لرز داره از دیشب تو بیمارستانیم تو رو خدا دعا کنین چیز خاصی ...

😭😭😭😭😭😭 الهی بگردمممم چی شده دختر خوشگلمون ؟ دلم خون شد گفتی بیمارستانین طفل معصوم و حتما چه قدر اذیت کردن 

2731
سلام خانومای گل،سیتارا جون..ببخشید نیومدم..یه روز فست بودم یه روز گند زدم واقعا نمیدونم چم میشه..عصب ...

اشکالی نداره عزیزم ناامید نشو بازم به تلاشت ادامه بده یه روز پرخوری مانع رسیدنت به هدفت نمیشه 

2738
سلام خواهرای گلم ممنون از همتون.....فعلا به دخترم سرم زدن خداروشکر تب و لرزش کنترل شده اما همچنان اس ...

فدای دلت بشم میفهمم چی میکشی خدا قسمت نکنه خدا به حق این شبای عزیز زهرا کوچولوی ما سلامت کاملشو به دست بیاره نازنین جون خیلللللی برات ناراحت شدم عشقم خیللللی

پیش یه مشاور برو تا راهنماییت کنه استپ وزنت خوبه ها ولی اگه اضافه وزن داری برو پیش مشاور کمک بگیر ای ...

ایشالله  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
 به نام خدا .منم ۸۵کیلو بودم در عرض یک ماه الان به وزن ۷۶کیلو رسیدم خدا کمکم کنه بتونم جلو شکمم ...

به نام خدا خوش اومدی خواهری  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706