2733
2734
عنوان

حال خوب 😊

352 بازدید | 28 پست

از همسرت همه جوره توقع نداشته باش

ازدواجی موفق هست که " طرف مقابل همه چیز " ما نباشه. ما حال خوبمون رو از چند منبع می‌گیریم: خانواده

کار خوب 

تحصیلات

تاثیرگذاری اجتماعی

دوستان خوب 

و ازدواج. 

وقتی همه ی حال خوب خودمون رو به عهده همسر بذاریم یا نامزدمون به عهده ما ‌بذاره، بازی بسیار خطرناکی آغاز شده چون هیچ انسانی چنین قابلیتی نداره که در درازمدت همه جوره ما روخوشحال نگه داره 

دکترشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله  و البته یه زندگی شاد

سلام بر ماهی ماه ، من تصمیم گرفتم از سایت برم، قبلش  میخاستم ازتون عذرخواهی کنم و اگر تو این مدت بدی از مص دیدی حلال کنید  شرمنده ام. ضمنا اون درخواستی که از من داشتید من به قولم عمل کردم . براتون ارزوی موفقیت میکنم. تو خصوصی پیام ندام که ممکنه نباشید و صفحه اعلانتون عدد یک رو همیشه نشون بده

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2731
سلام بر ماهی ماه ، من تصمیم گرفتم از سایت برم، قبلش  میخاستم ازتون عذرخواهی کنم و اگر تو این مد ...

دیدمش مصی

نباید بدون جواب من میرفتی

جات خالیه

ممنون که پیام گذاشتی برام

برات از ته دل آرزوی خوشبختی و شادی دارم

یکم اخلاقاتو خوب کن😁😉😂😅

موفق باشی

راستی دوردونه خیلی ناراحت بود

حال منم دیشب خیلی بد شد

چرا یهوو میرید اخه

آدم عادت میکنه به بودنتون

نهایت کاربریت رو قطع نمیکردی

قرار بود یه راه ارتباطی بگذاری 

2738
سلام بر ماهی ماه ، من تصمیم گرفتم از سایت برم، قبلش  میخاستم ازتون عذرخواهی کنم و اگر تو این مد ...

بی معرفت چرا رفتی چرا رفقیت تنها گزاشتی

ناراحتم ازت خیلی زیاد نمیتونی تصورش بکنی  

چرا اون کار کردی خودت میدونی منظورم  کدوم کار  

فکرش نمیکردم هنوز جواب نداده بری

دلت نمیخواست بری میدونم از استیکر هات مشخص بود

چرا این کار کردی

برگرد لطفا برگرد 

حالم از دیروز بده  خاطره کلی باهام صحبت کرده نتوستم آروم بشم تو دوستم بودی بی معرفت چرا رفتی  

خواستم منم برم از سایت ولی امید دارم که برمیگردی

بر میگردی درسته؟ ؟؟؟

...........

یعنی چی همیشه عدد یک  نشون میده   

تو برمیگردی باید برگردی

بعد رفتنت کلی بهت پیام دادم 

کاربریت برگرده پیام ها رو میبینی

دیشب تا ساعت 3شب تو سایت خصوصی پیام دادم

میدانم بهت نرسیده به کاربری قطع شده میفرستادم

ولی خب آخرش میای میخونی میدونم  

...........
2706