2737
2734

من بیشتر از ۳ ماه دارم یه جایی کار میکنم و تجربه ی اولم هست کارش به رشته ام مربوط از لحاظ تجربه برام خوبه تقریبا سبک ولی خب منم بی تجربه ام اینجا یه مجموعه بزرگ از وقتی که من رفتم به یه سری مشکلات مالی خوردند حقوق کارمندهاشون با تاخیر دادند من تو این سه ماه فقط حقوق یه ماهم و گرفتم ساعت کاریم ۹ تا ۵ ۳ روز تو هفته میرم ماهی ۷۰۰ میگیرم که حداقل ترین حقوق اینا و گفتم شرایط دستتون بیاد.....یه مدت مجموعه اثاث کشی داره و به جای جدیدباید بره منتهی چون تکلیف جای جدید مشخص نیست و بنایی دارند و....دوهفته نرفتیم دیگه دیدن حالا حالا هابنایی و این بساط ادامه داره تو هفته قبل سه روز که خودشون اونجا بودند تایه کم به کارها برسند به من گفتند بیا منم رفتم .....گذشت تا رسیدیم به این هفته من فکر کردم چون جا مشخص نیست به من مثل قبل میگن کی بیا کی نیا تا دیروز رییسم یه ویس تو گروهمون فرستاده به من توپیده تو مگه روز کاریت یکشنبه نبود چرا از من پیگیری نکردی و من بهت نگم تو نمیپرسی و فکر گردی کار کردن هتل رویه سری ویژگی هات کار کن اگر قراره باهم کار کنیم یه چیزهایی و برام غیر قابل تحمل میشه و باین هفته دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه بیا به تاوان روزهای هفته قبل که نیومدی ((((جالب من ۳ روز هفته قبل و رفتم)))....چون تو جمع گفت به من خیلی برخورد بهش گفتم من قبل اثاث کشی روزهای کاریم دستم بود به خاطر این مساله یه خرده اوضاع تق و لق شده فکر کردم شما باید بگید تو این سه ماه قبل اثاث کشی مگه شما روز کاریم و به من یاداوری میکردی و منم تجربه اولم نمیدونستم بذار به پای بی تجربگی و.....اونم گفت من سرم شلوغ یادم نمیونه تو هم مثل فلانی باید از من بپرسی و خودت پیگیر باشی  مطمئن باش تا الان همه چی و میذارم به پای بی تجربگی هیچی نمیگم و......منم دیگه جواب ندادم امروزهم باید برم سرکار ولی واقعا اعصابم بهم ریخته س که چرا تو جمع بهم توپیده  حالا یه جوری توپیده انگار یکشنبه رفتند سرکار من پیچوندم جالب یکشنبه هم  نرفتند و انقدر توپش پره .....به نظرتون برم بهش بگم از این که تو جمع این ویس و فرستاده ناراحتم بگم هرچه قدر حق با اون باشه نباید تو جمع من و ضایع میکرد یا کلا امروز چیزی نگم و به روی خودم نیارم بهش یاد اوری کنم که من هفته قبل ۳ روز اومدم برای چی باید پنج شنبه بیام یا کلا چیزی نگم....بچه ها خون داره  خونم و میخوره خودش باید تو هفته قبل برام ماشین اوکی میکرد ب م جایی به خاطر فراموشکاریش من دوساعت علاف ماشین بودم اما هیچی نگفتم درک گردم انسان یادش میره سرش شلوغ و.....این درست که اینطوری بامن رفتار کنه

به نظر من حتما بهش بگو

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از الان عادت کن که ببخشید پوستت کلفت بشه.. عزیزم کارفرماها بعضی وقتها کارمنداشونو با کیسه بوکس اشتباه میگیرن تاخودشونو تخلیه کنن

امروزچیزی نگو بهش..بذار سرفرصت مناسب..بالخره یه فرصت جورمیشه که بگی

2731

دوست دارم امروز بهش بگم من ادم صبوریم این که حقوقم دیر میشه و تحمل میکنم این که شما ماشین و یادتون رفت  اوکی کنیدو.من دوساعت معطل شدم ....سعی میکنم ادمها و شرایطشون و درک میکنم حداقل توقعم این که بهم احترام بذارید مشکلی هست به خودم بگید نه جلو همه ....به نظرتون بگم که من هفته قبل سه روزم و اومدم ؟

عزیزم محیط کاری همینه بعضی چیزا رو باید تحمل کرد، شمام بیخیال شو و روزایی که بهت گفتن رو برو و از این به بعد ازش بپرسین، همیشه مطابق میل ما، بقیه باهامون برخورد نمیکنن، منم میگم چون تجربه اولتونه یکم دارین بی قراری میکنین و عصبانی هستین، صبور باش گلم😊

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
از الان عادت کن که ببخشید پوستت کلفت بشه.. عزیزم کارفرماها بعضی وقتها کارمنداشونو با کیسه بوکس اشتبا ...

اره همه همین و میگن....اخه اخر ویسش گفت فردا بیشتر حرف میزنیم اگر خودش سر صحبت و باز کرد چی؟

هر چي باشه اون رئيس شركتِ اصلا هم بري بهش بگي فكر كردي حق رو بهت ميده مگه؟ الان كلي توجيح ميكنه كه قانون شركت من ال و بلِ

بعدشم تو نبايد اسم خودت رو پيشش بي تجربه بذاري كه اونم سواستفاده كنه

خدايا شكرت
2738
هر چي باشه اون رئيس شركتِ اصلا هم بري بهش بگي فكر كردي حق رو بهت ميده مگه؟ الان كلي توجيح ميكنه كه ق ...

اگر به من بود که میخواستم خیلی چیزهای دیگه بگم دوستم گفت این و بگو تا هم به نعل بزنی هم به میخ

وووووول کن بابا مدیرا کلا عادتشونه اینجوری رفتار کنن اگر چیزی گفت تو هم منطقی باهاش حرف بزن اگر نگفت به روی خودت نیار بعدم اینکه مدیرا خوششون نمیادکه بهشون اشتباهاتشونو گوشزد کنی اینجوری بیشتر جریش میکنی فقط سعی کن دیگه اتو دستش ندی همین اینو به تجربه هفت سال کار کردن بهت میگم عزیزم بعدشم اونا انقدر مشغلهه دارن که اصلا یادشون نیست چی به چی بوده و چیکار کردن و.... الان میگن دو دقیقه دیگه یادشون میره اگرم یادش بود سعی کن یه جوری محترماانه و متواضعانه رفتار کنی تا اون از خودش و رفتارش شرمنده بشه من یه بار کاری کردم که طرف تا سه ماه هی جلو همه ازم عذر خواهی می کرد

وووووول کن بابا مدیرا کلا عادتشونه اینجوری رفتار کنن اگر چیزی گفت تو هم منطقی باهاش حرف بزن اگر نگفت ...

مرسی عزیزم حرفات بهم دلگرمی داد راستش خودش سر صحبت و باز نکرد رفتارش هم عادی بود منم چیزی نگفتم چون امروز کلی کار داشت .....ولی اگر بحثش بشه حتما با ارامش براش توضیح میدم

2706