2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما به خاطره اون usa ملعون تو نام کاربریتون تاپیکتونو تحریم میکنیم و جواب نمیدیم😒😒

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2740
ورشکسته شدم حدود ۲ ساله به هر دری میزنم نمیشه جوونیم و آینده م حس میکنم داره تباه میشه

بدین مشاور نماز بخونین و توکلتون به خدا باشه ارامش‌میگیرین .... الان اوضاع همه مث شماست از بستگانمون کسی هست ک ازدواج کرده و اجاره خونم میده ولی شغل نداره ....اینکه خیلیا مث شما هستن بهتون قوت قلب بده واینکه توقعاتتونو از زندگی بیارین پایین تو این اوضاع مملکت واقعاااا همه در عذابن ...

ما به خاطره اون usa ملعون تو نام کاربریتون تاپیکتونو تحریم میکنیم و جواب نمیدیم😒😒

اونا ملعون نیستن ....اونایی ک این مملکتو به این روز انداختن ملعونن ....خیانتی ک خودمون به ایران کردیم هیچ بیگانه ای نکرد....تمام

اونا ملعون نیستن ....اونایی ک این مملکتو به این روز انداختن ملعونن ....خیانتی ک خودمون به ایران کردی ...

حالا عصبی نشو شوخی کردم😄😄 اون طرفی نیستم😒😄

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706