2737
2739
عنوان

اصلا باردار ها و ترسوها نیاین تاپیک وحشتناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 76 پست
اخه چرااااخوندم چرااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

منم حس تورو دارم 😢😢😭😭

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توهم نزده بودم فشارم ۸ بود 

گفتم تي ام تي

شب تو خونت پخش ميشه ك شما خواب ميبيني

از بيرونم تهيش كني تو ايران نيست

سبك عملش اينه بلافاصله بعد از مصرف ميخوابونتت 

كلا توهمات عالم رويارو سبب ميشه

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
منم قبلا اینجور شدم.یه نیم سیاهی روم نشسته بود تو خواب میخواست نیم کنه منم هرکار میکردم نمیدونستم شو ...

واقعا چاقو تاثیر داره؟

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
2738

کسی میدونه بگه این حالت ک داشتم چی بود.ی مدت از نظر روحی بهم ریخته بودم.همش خوابای صادقه میدیدم.اتفاقای ک برای عزیزانم میفتاد ک بعدا تعییر میشد.همشم اتفافای بد...ی مدت سعی کردم نمازم بخونم.نمازخون ک شدم حالم بهتر شده

نمیدونم چی بود ولی اصلا برنمیگشتم داشتم میدیدم داره روح از بدنم جدا میشع اما کاری ازم ساخته نبود

خواب دیگه من رفته بودم پیش خدا خدا پشتشو به من کرد و گفت حاجتو بگو منم پشتش به سجده رفتم  

ببینید من خودم بعضی اوقات که شب بترسم یا با حالت استرس بخوابم موقع بیدار شدن فقط بیدار میشم و بدنمو نمیتونم تکون بدم تو اون حالت دوباره سعی میکنم بخوابم و خیلیم میترسم که بخار استرس و ترس هستش و گاهی هم یه ساعتیو تعیین میکنم که بیدار شم ولی اگه تنبلی کنم بیدار نشم این حالت بهم دس میده اونم دکتر گفت مغزت بیدار میشه در حالیکه اعصای بدنت هنوز خوابن که باید سر همون تایم حتما بیدار شی 

واس سلامتیه تمام مامانا یه صلوات محمدی  

وای خیلی بد بود بچه ها دیگه اخراش مچ دستمو مرده بااون ناخنای وحشت ناکش گرفته بود که دیدم روحم رفت سریع توجسممو از خواب پریدم

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
فشارمو گرفتم دیدم ۸ بود!من کم خونی دارم پریود هم بودم فکر کنم داشتم از فشار پایین خواب به خواب میرفت ...

گاهی کم خونی احساس توهم میاره    منم تو  روزای اول پریودام  ک خونریزیم زیاده احساس توهم دارم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
ببینید من خودم بعضی اوقات که شب بترسم یا با حالت استرس بخوابم موقع بیدار شدن فقط بیدار میشم و بدنمو ...

نه من اصلا استرس نداشتم اتفاقا فوق العاده ریکلس بودم کارامو کرده بودمو بهترین فرصت بود برای خوابو لستراحت

2706