2737
2739
عنوان

بیاین بگید من جه مرگمه

354 بازدید | 19 پست

بخدا از دست این کارام خسته شدم یکی بگه چه مرگمه ما قبل عیذی قسط قرض زیاد داشتیم درحد ده میلیون خداروشکر یکی یکی پرداخت شد کمتراز دوتومن دیگه اش مونده اونم مطمعنن پرداخت میشه لباسای عیدم گرفتم شوهرم یه کارگر ساده س  چندوقته قراره یع کار بهتر بهش پیشنهاد بشه اما صاحبکارش امروز فردا میکنه هرروز با وعده سرخرمن میاد خونه دلم میخواد زودتر کارش جور بشه ازطرفی مادر وداداشم که بدیهای زیادی درحقم کردن اعم از تهمت سرکوفت بی اجر کردن کارام و....حالا رفتن جای خواستگاری بهشون جواب رد دادن من همش فکرم پیششونه همش میگم کاش اونجا بودم دلداریشون میدادم اخه داداشم عاشق دختره بود من بهش پیشنهاد دادم بیشترازین خودت عذاب نده تو فکر کیس بعدی باش اونم ناچارن قبول کرده اما سر درنمیارم بااونهمه بدی که درحقم کردن چرا نمیتونم بی تفاوت باشم شب روز توفکرشونم همش استرس دارم ناراحتم که جرا جواب رد دادن استرس داداشم با استرس کار شوهرم جمع شده تو دلم شدم دریای دلشوره به ظاهر مشکلی نیس اما نمیدونم چرا اینقد پر تشویشم

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 

عزیزم تو ی خواهری تو ی دختری و ی زنی و مطمعنا ناراحتی همرو میکنی. منم با تمام بدیایی ک خانوادم بهم کرده بودن الان کنارشونم و تو مشکلاتشون کمک حالشونم نگرانی بخشی از زندگی زن هاست 

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا داداشت ک اصلااا استرس نداشته باش. چون بالخره ازدواج میکنه و مطمئن باش همون دختر باعث میشه سال تااا سال هم خبرتو نگیره...

ولی واسه کار شوهرت، ان شالله زودتر کارش جور میشع. شاید بعد عید شرایط بهتر شد و کار بهترتری بهش پیشنهاد شد

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
2740
عزیزم تو ی خواهری تو ی دختری و ی زنی و مطمعنا ناراحتی همرو میکنی. منم با تمام بدیایی ک خانوادم بهم ک ...

شوهرم عصری میگه همه چی خوبه تو چرا الکی جوش میزنی سردرنمیارم خودمم موندم

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
واقعا چه مرگته 🤔

نمیدونم امدم از شما بپرسم بلکه شما بفهمید

ازبس دلت پاکه وکینه ای نیستی  ماشا الله بهت که با بدی های مادرت بی احترامی نمیکنی     ...

هنوز یک ماه نیس که بهم انگ دزدی زدن درصورتی که کارمن نبود اون دزدی اما نمیدونم چرا الان اینقد دلواپسشونم هیچ خوبی درحقم نکردن نمیفهمم جرا نمیتونم بیخیال باشم