2737
2734
عنوان

باردارا بیاین

302 بازدید | 86 پست

من چن روز دیگ سه ماهم تموم میشه اما گاهی معدم درد میگیره الانم درد میکنه و هی ول میکنه😐😐ایشاا.. ک منظورمو فهمیده باشین

حالا طبیعیه یا ن؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
قرصی چیزی نمیشه خورد واس خوب شدنش؟ سرگیجه ام طبیعیه؟

ببین گلم چندروز دیکه قطع میشه باز میره برا ماه شش اینا 

البته هرکسی یکجوره

کارخاصی نمیشه کرد وعده غذاهاتو زیاد کن..اسیدی نخور لیمو اینا...شیر خیلی خوبه....لحظه ای خوبت میکنه

قرص برام نوشته دکتر ولی نرفتم بگیرم هنوز...چون بهترشدم ترجیح دادم نخورم

طبیعیه نصف قرصو بخور قرص اسمش یادم رفت وااا

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
منم داره سه ماهم تموم میشه از دیشب یکم زیر دلم درد میکنه

منم زیره دلم درد میکنه کمرمم همینطور

غربالگری رفتی؟

رانیتیدین

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
منكه خيلي عذاب كشيدم تو ٩ ماه فقط ميخواستم تموم شه،سردرد و فشار خون و كمر درد و ...

این طاق باز نخوابیدنم خ سخته کلا ی طرف بدن ادم خشک میشه😑

ببین گلم چندروز دیکه قطع میشه باز میره برا ماه شش اینا  البته هرکسی یکجوره کارخاصی نمیشه کرد ...

غذا فقد ناهار در حد ی پیش دستی میخورم زیاد میل ب غذا و میوه و هیچی ندارم

دل درد پریودی ام دارم

تا از دو تا پله بالا میرم تا ده دقیقه ب نفس نفس میوفتم یکم ک کار میکنم کمرم درد میگیره

صبحا با دل پیچه بیدار میشم

اینا طبیعیه ؟

2706