2733
2734

معمولا قابل اطمينانن ولي با اون چيزي كه تو عكسا هست متفاوته معمولا

به تظرم حضوري خريد كنيد تو اين اوضاع اقتصادي كه پول سخت به دست مياد يه جوري خرجش كنيد دلتون نسوزه

من چهار پنج بار خريدم هربار پشيمون شدم الان پشت دستمو داغ كردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازین گروههایی که خرید از ترکیه دارن خیلی خرید کردم به دستمم رسیده همه خرید اینتذنتی خوبی های خودشو داره ایرادهای خودشم داره

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
2731

از من همین یک ماه پیش کلاه برداری شد ، از یه کانال پالتو خریدم 143 هزار تومن ، جالبه حتی آدرس حضوری هم داشت ، بعد از پرداخت پول کلا پیجش رو حذف کرد و از همه جا هم بلاک شدم.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
معمولا قابل اطمينانن ولي با اون چيزي كه تو عكسا هست متفاوته معمولا به تظرم حضوري خريد كنيد تو اين ا ...

میدونی اینا کانال رضایت دارن مشتریها همشون عکس لباسشونو دادن و تشکر کردن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

من یبار خرید کردم

تو عکس اونقدرا جزئیات سفارشم مشخص نبود 

وقتی تحویل گرفتم از لحاظ تمیز کاری و ....اصلا خوب نبود.و خودم مونده بودم چطور از رضایت مشتری عکس میذاشت ولی کار من اصلا تمیز و با کیفیت نبود واقعا.همون یکبار شد دیگ تکرار نکردم خرید اینترنتی و.

2740
از من همین یک ماه پیش کلاه برداری شد ، از یه کانال پالتو خریدم 143 هزار تومن ، جالبه حتی آدرس حضوری ...

بچه ها اگر ناراضی بودید اسم بگید بقیه نخرن

اگر هم راضی معرفی کنید استفاده کنیم

خدایا سپاسگزارم
منظور من سایتهای اینترنتی بود...اشخاص تو گروه ها طبیعتا ریسکش بالاتره...نماد ثبت سایت مثل این:

اهان ممنون.. من ی ساعت دیواری میخام بگیرم هیجا این طرح گیرم نیومد تا اینکه تو ی کانال دیدم .. یعنی تعداد بالای کاربراشون ضامن کارشکن نیست؟؟ اگه کلاهبرداری بود بلاخره ی شکایتی ازشون میشد کانالشونم جمع میشد

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اره خود منم تشكر مي كنم بعد از اينكه ميگيرم چون ادمين ازم مي خواد😁😁

پس واقعا راضیی .. لینک کانالتو میذاری ماهم خرید کنیم؟؟؟؟

بچه ها اگر ناراضی بودید اسم بگید بقیه نخرن اگر هم راضی معرفی کنید استفاده کنیم

آره کاش بذارن

از من همین یک ماه پیش کلاه برداری شد ، از یه کانال پالتو خریدم 143 هزار تومن ، جالبه حتی آدرس حضوری ...

این کانال هیچ ادرس و شماره ای نداره اصلا فقط ی آیدی 

2706