2733
2734
عنوان

بهش چى بگم؟

103 بازدید | 11 پست

سلام خانوما ازتون راهنمايى ميخوام من چند وقتى هست با اقايى اشنا شدم به قصد رابطه جدى. بزاريد يكم براتون از اين اقا بگم. تيپ خوب ظاهر خوبى داره و فوق العاده با شخصيت و مؤدب و اينكه خودش با 

خواهرش زندگى ميكنه و پدرش هم كلا ادمى هست كه بيخياله و به حال خودشون رهاشون كرده حالا اين اقا هم با وجود خواهرش خرجاش كم نيست و تا حدودى دستش تنگ. امروز بحث شد راجع به زندگى گمشترك گفتم من يه .

زندگى معمولى ميخوام ماشين معمولى و خونه نقلى هم اكيه بعد وقتى خوب با هم حرف زديم گفت من تا ٢ سال ديگه با اين گرونى و خرجا و اينكه خواهرم رو دارم نميتونم اينارو فراهم كنم ونميخوام اميدوارم كنم الكى و تو حتما ميتونى ادم بهترى رو پيدا كنى منم ناراحت شدم و ديگه جوابشو ندادم تا الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با دوستش شريكن تاتو شاپ دارن 

از یه طرفی حق داره برای تهیه این چیزا تو این اوضاع.منو شوهرم هم باهم دوست بودیم و ازدواج کردیم هیچچچچییییی نداشتیم اما حداقل حقوق ثابت داشت و الان شکر خدا اوضاعمون خیلی بهتره.باید ببینی طرف واقعا جدیه اگر که هست پس کمکش کن تا به ی جایی برسید. اگر که نه دیگه نمونی بهتره.خدارو چه دیدی شاید تا ی سال خودتونو جم و جور کردید .

از یه طرفی حق داره برای تهیه این چیزا تو این اوضاع.منو شوهرم هم باهم دوست بودیم و ازدواج کردیم هیچچچ ...

اخه از يه طرف انقدر ادم خوبيه كه ميگم از دستش ندم از يه طرفم ميگم اگه نشد چى .  بعد ناراحتم كرد با اين حرفش . خيلى دودل شدم ! ادم جديم هست و سالم

اخه از يه طرف انقدر ادم خوبيه كه ميگم از دستش ندم از يه طرفم ميگم اگه نشد چى .  بعد ناراحتم كرد ...

ب نظرم یکم جای فکر کردن داره اگر دوستت داره نباید ب این اسونی جوابت میکرد باید هرکاری بکنه که جورش کنه برات

2738