2737
2734
عنوان

لابیاپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 70 پست

ببین این دکتر که میگی رو نمیشناسم ولی من خودم پیش دکتر فرزانه درویش زاده لابیاپلاستی کردنم راضی بودم واقعا
این سایشته شماره ادرسش تو سایتش هست مشاوره انلاین داره میتونی باهاشون قبلش صحبت کنی مشاوره بگیری بعد اقدام کنی واسه عمل 

https://drdarvishzadeh.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکتر هدیه ثقفی رو سالهاست میشناسم تو قزوین واقعا درجه 1 هم از نظر حرفه ای بودن تو کار هم از نظر اخلاق . بسیار دکتر خوبی هستن ایشون کاراشونم همه عالی من چند بار مطب ایشون رفتم همه مراجعین ایشون راضی بودن و تعریف میکردن. یکی که برای لابیاپلاستی رفته بود پیش دکتر که دگ خیلییی تعریفشو میکرد و راضی بود.

2731

عزیزم اگه بتونی بیای تهران انجام بدی بهتره. چون تهران هم امکاناتش بیش تره و هم پزشکاش بهتر. من خودم شهرستان زندگی می کنم ولی برای سزارینم اومدم تهران پیش خانم دکتر احمدی. یه مدت بعد هم پیش ایشون لابیاپلاستی انجام دادم و راضیم

عزیزم بعد از لابیاپلاستی تا کی نباید باشگاه بری ؟ من یه مدت چاق شدم می خوام بدونم خیلی زمان میبره ...

عههه سایت دکتر بهمن پوره که!!

خیلی دکتر خوبیه واقعا من سه سال پیش واسه درمان زگیل تناسلی رفتم پیششون واقعا که تشخیصاش عالیه و به شدت دکتر متشخصیه

2740

عزیزم من لابیاپلاستیو انجام دادم اصلا هم پشیمون نیستم عالیهههه اصلا هم فقط جنبه زیبایی نداره جنبه درمانی هم داره دکتر سهیلا نانکلی توی این زمینه فوق العادس هم زمان کوتاهی اختصصاص میده هم مهارت کافی داره من راضی بودم

زیبایی و لذت حق توست

جراحی های زیبایی زنان

درمان و رفع مشکلات

جوان سازی ولابیاپلاستی تزریق چربی و ...

توسط دکتر مهشید کریمی متخصص زنان

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق:

https://drmahshidkarimi.com/

و یا تماس با:

02188718034

09128874148

حس زیبایی و لطافت زنانگی

جراحی زیبایی و درمانی زنان

درمان ناباروری

لاپاراسکوپی

هیستروسکوپی

و...

توسط دکتر مهشیدکریمی متخصص زنان و زایمان

دریافت مشاوره از طریق:

و یا تماس با:

02188718034

09128874148

وبسایت:

دکتر حبیبه احمدی رو هم من رفتم پیشش واسه ویزیت هم خودش خوبه هم اینکه بیماراش خیلی راضی بودن کارای دیگه هم به جز لابیاپلاستی انجام میده ولی در کل کارای زیبایی زنانش خیلی تعریف میکنن . 

میدونستی لابیاپلاستی چه قدر تو رابطه جنسی شما تاثیر داره؟
لابیاپلاستی چه قدر موندگاره؟
به نظرت دخترای باکره هم میتونن لابیاپلاستی انجام بدن؟
لابیاپلاستی با بیهوشی انجام میشه یا بی حسی؟
امسال هزینه لابیاپلاستی چه قدره؟

همرو تو مقاله زیر بخون

صفر تا صد عمل لابیاپلاستی

2706