2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هم فرق میکنه من با 27سال سن هنوز عمه هام و عمو بقیه عیدی میدن بابامم به بچه های اونا نتیجه های ع ...

اره به منم هنوز عیدی میدن.اما من میگم وقتی عیدی میبریم براشون واجبه موقع عید دیدنی بازم عیدی بدیم؟

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
خب بعد عیدی که میبرید میان خونتونم باز عیدی میدید؟

آره شوهرم به بچه هاشون میده یه سال عقد بودم سال تحویل شوهرم بزور بردم خونشون پدر شوهرم به شوهرم گفت عیدی بده بهمون داشتم شاخ درمیوردم اینم بلند شد به هممون حتی باباش عیدی داد منم گفتم ما بابامون میده عیدی سر سفره هفت سین دسش برکت داره  بشون بر خورد

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2728

مامان من قسمم داده عیدی نبرم براش.یکم وضع مالیمون بد شده امسال.شاید برا پدرومادر همسرمم ندیم امسال.اه این چه رسمیه آخه.کوچکترا به بزرگترا عیدی میدن

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
آره شوهرم به بچه هاشون میده یه سال عقد بودم سال تحویل شوهرم بزور بردم خونشون پدر شوهرم به شوهرم گفت ...

چقدر میده مثلا؟ با احتساب عیدی که میبرید براشون

2738
مامان من قسمم داده عیدی نبرم براش.یکم وضع مالیمون بد شده امسال.شاید برا پدرومادر همسرمم ندیم امسال.ا ...

وای به مادرا که ما نداریم اصلا. فقط خواهرشوهره

بعد وقتی عید میان خونتون به بچه هاش عیدی میدی باز؟

اره قبل عید براخواهرسوهرام عیدی وشیرینی میبریم روز عید دست بچه هاش عیدی میدیم

گرجان به جان من کنی💕 جان و جهان من تویی💕
وظیفه بردار در مقابل خواهر و خواهر زاده فرق داره  شما به خواهرشوهر عیدی میدین به بچه هاش که نم ...

چرا برا بچه هاش در اصل میبریم

اره قبل عید براخواهرسوهرام عیدی وشیرینی میبریم روز عید دست بچه هاش عیدی میدیم

یعنی برا بچه هاش چیزی نمیذارید؟

ببینیدما کادو برا خودش و دختراش میبریم. بعد خونمون هم که میان عید شوهرم یکی پنجاه میده بهشون من زورم میاد

2706