2737
2734
من اینو میدونم اگه بچه نداشتم هیچی  نداشتم. ببین من عاشق شوهرمم  ولی وقتی مادر شدم تازه ف ...

تازه اعتماد ب نفسم ب ادم میده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ام نداشته باشی آخرش میری خانه سالمندان پیری یه چیزیه که باید باهاش کنار اومد اصلا به بچه ربط ندا ...

👍👍👍 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
اینا بیشتر از اینکه حسه خوبی باشه نتیجه ی تلقینه و حرفایی مه از اول مردن تو کلمون‌مثه خیلی چیزای دیگ ...

خیلیا بچه نمیارن

فقط به کار فکر میکنن مثل بازیگرا

الان تو این زمان حداقل

قدیم شاید اجبار بود ازدواج و بچه

ولی الان  خیلیا  تنها زندگی میکنن

یا بدون بچه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
عشق میتونه خیلی ثمره های دیگه هم داشته باشه 

مثلا؟؟؟ 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

بعد ی چیزیش خیلی شیرینه😄

همیشه میگن زن و مرد ی روحن تو دوتابدن

ولی وقتی حامله میشی از اینکه میبینی ی موجود مشترک از هردوتون تو شکمته در واقع اون میشه روح هردوتون خیلی لذت بخشه

گاهی اینو ب شوهرم میگم با ی لبخند کیف میکنه 😅

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اگه اینجور باشه نه منی هست نه تویی .خیلی عجیبه این حرفا من خودم با اینکه خیلی عذاب وجدان دارم بخاطر ...

خب اگرم همه بگن زندگی همینه همه مثه هم میشن باید جرات متفاوت بودنو داشت 

خب اشتباهی که پدر مادرای ما کردن ما حتما نبابد تکرارش کنیم

قبل تر از ما هم پس نباید میکردن .منم اینا ب ذهنم میاد گاهی ولی واقعا بیاین یکم منطقی فکر کنین مگه میشه اونوقت چجور ادمی رو زمین بودآخه.

یه عده میگن حس مادری،،، ولی اگه اجبار جامعه نبود ،،خیلیا ترجیح میدادن این حسو تجربه نکنن،،،اخه منطقش چیه؟ فرار از تنهایی؟ وقتی که تنها نیستی و بچه فقط از پیشرفت بازت میکنه

قبل تر از ما هم پس نباید میکردن .منم اینا ب ذهنم میاد گاهی ولی واقعا بیاین یکم منطقی فکر کنین مگه می ...

حالا که کردن و‌دسته ما نبوده ولی بچه ای که میخوام بیارم دسته منه من نمیتونستم جلو‌پدر مادرمو بگیرم خودم که دستت خودمم

2706