2737
2739
عنوان

کارای خونه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 27 پست
میشه ولی بدونه جرم گیر و سفید کننده ی استکان پودر ماشین با یکم شامپو فرش و سرکه بریز تو جا نوشابه.پ ...

من شامپو فرشو رقیق کردم تواسپره.‌کل کارامو باش میکنم‌ از توالت و روشویی و حمام گرفته تا گاز و سینک فرش و موکت و مبل و....

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه زیاد خم بمونم و با شت زیاد زور بزنم خطرناک نیست؟؟

زیادش چرا ولی زور زیاد نمیخواد روش منو برو .هر ردز ک میرم دستشویی ب حالت نشسته همینجوری اروم با همون مایع و فرچه مخصوصش میشورم برق میفوته اگه هر روز  بشوری هیچ وقت لکه و کثیفی جوری نمیمونه ک بزور پاک شه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
من میگم نکنه خدایی نکرده کسی سرپا انجام بده یا چکه کرده باشه رو دیوارا

دیواراشو فقط ی اب بگیر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من شامپو فرشو رقیق کردم تواسپره.‌کل کارامو باش میکنم‌ از توالت و روشویی و حمام گرفته تا گاز و سینک ف ...

اره من ب همون خالی اکتفا نمیکنم 😅شامپو فرش و سرکه و جوش شیرین قاطی میکنم تو اسپری همه چی رو باهاش تمیزمیکنم.تو مایع ظرفشویت هم ی استکان سرکه بریز برق میندازه

من ک با تاید دستی طرف میشورم چون مایع خیلی برنظرم خوب نمیشوره دستمم میسوزونه ولی با تاید نه

ممنونم عزیزم

خواهش میکنم من ک الان۸ماه و خورده ایم کارای سنگینم خیلی انجام میدم نگران نباش

2738
من میگم نکنه خدایی نکرده کسی سرپا انجام بده یا چکه کرده باشه رو دیوارا

خوب لااقل زور نزن همون شلنگ رو بگیر پاک میشه نچسبیده که. 

میدونم وسواس دست خود آدم نیست. ولی واقعا ناراحتم میکنه. حیف وقت ارزشمند آدم نیست که صرف بشور و بساب الکی بشه؟. کاش از یه مشاور کمک بگیری. حالا بارداری رو هم بگذرونی با بچه خیلی سخت میشه برات

تمیز میکنه؟؟

عااااالیه بخدا

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خوب لااقل زور نزن همون شلنگ رو بگیر پاک میشه نچسبیده که.  میدونم وسواس دست خود آدم نیست. ول ...

دوست دارم برم مشاور.میترسم شوهرم فک کنه مشکلم خیلی زیاده دیگه

به سلامتی عزیزم😘

سلامت باشی گلم 😍❤❤❤