2733
2739
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید سوالم مهمه

214 بازدید | 10 پست

من فردا جراحی بینی دارم ،ازمایش تیرویید دادم رو ۷ بوده ینی ی کوچولو کم کاره ولی دارو هم میخورم میخواستم بدونم واسم خطر داره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تیروییدم چهار و خورده ای بوده همیشه و بینیمم عمل کردم 

خود بیمارستان وقتی میخواد بستریت کنن کلی سوال ازت میپرسن اگر اونجا گفتی و چیزی نگفتن پس مشکلی نیس

ان شاالله عمل خوبی داشته باشی

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
شما موقع عمل هم ازمایش تیرویید دادین؟

والا خون ک گرفتن ازم تو خود بیمارستان ی روز قبل از عملم ولی نمیدونم خونه برا چ ازمایشایی بوده

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2738
دلو ب دریا زدم و دیروز رفتم اتاق عمل،خدارو شکر مشکلی پیش نیومد ☺

خداروشکر 

مبارک باشه

ان شاالله ک راضی باشی 🌹