2737
2739
عنوان

شوهرم بهم میگه تولباس خریدن بدسلیقه ای. برا لباسا عید میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 67 پست
خداییش سلیقش قشنگه. ولی سلیقه من بد نیست 

پس میخواد حرف خودشو به کرسی بشونه,وگرنه آدم با یه جفت کفش پیر نمیشه که انقدر حساسیت بخرج بده

میشه برای مادر شدنم دعا کنید ,هر کسی نفسی داره,همدیگرو از دعاهامون بی نصیب نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حیف اسم مرد که رو این مرداست ادم کسی رو واقعا دوست داشته باشه بجای این طرز حرف زدن میتونه بگه خانومم سلیقت خوبه ولی بزار من نظر بدم نمیتونه بیاد بگه مثلا چطوری وچه رنگی بخری نه اینکه تو ذوق زن بزنی اخه ما زنا چقدر بدبختیم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
حیف اسم مرد که رو این مرداست ادم کسی رو واقعا دوست داشته باشه بجای این طرز حرف زدن میتونه بگه خانومم ...

خیلی تو ذوقم میزنه یجوری رفتار میکنه انگار من ادم نیستم . چیه این زندگیا

2740
ن اتفاقا نظر خودش اسپرته. ولی نمیدونم چطوری میخواد. اینجام نداره چیزی ک انچنانی باشه

کفش که یه سال نشده کوچیک میشه ارزش داره واقعا ادم دل زنشو بشکونه این بچه بزرگ شد باباش اجازه داره رو وسیله هاش نظر بده فقط زورشون به زن میرسه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
کفش که یه سال نشده کوچیک میشه ارزش داره واقعا ادم دل زنشو بشکونه این بچه بزرگ شد باباش اجازه داره رو ...

هی قربون صدقه دخترمون میره اصلا منو نمیبینه. فقط داره دل چرکینم میکنه. ب دخترم کوچکترین حرفی بزنم سریع شوهرم جبهه میگیره و باهام بحث مینه.جالب اینه میکه تو رو بیشتر بچمون دوستدارم😒😒😒

دعوامون شد هرچی دلم بود بهش گفتم 

خوب کردی . کسی حق نداره ی لباس ب زور تن کسی کنه . شما نباید حق انتخاب از خودت بگیری اگ اون اعتماد ب نفسش بالاست شما چند برابر از ایشون اعتماد ب نفس داشته باش .

من و شوهرم تقریبا سلیقمون یکیه تو لباسای من ولی تو لباس مردونه نه ... 

من بهش میگم تو شبیه بابابزرگا تیپ میزنی .  اخه شلوار راسته بهش نمیاد قدش بلنده . کفشای دمده ..

ی بار بردمش خرید گفتم لا تا کام حرف بزنی میکشمت  بردمش خرید . براش تیشرت خریدم ..اونجا گفت بچه گونه است .. اومد تیشرته خاطر خواه پیدا کرد و همه ادرس گرفتن برن بخرن  دیگ پسرخاله ام انقدر گفت تا اخرسر تیشرت شوهرم از تنش دراورد خونشون . صاحبش شد . با ی شلوار تنگ لی . با ی کتونی نایک .

الانم ک الانم دلش نمیاد شلوارش بندازه دور میگ خوشگله .ولی کلا کار شوهرت خوب نی تو هم رو نده . بگو خیلی توان داری برو برای خودت انتخاب کن نطر شما رو نخواستم 

هی قربون صدقه دخترمون میره اصلا منو نمیبینه. فقط داره دل چرکینم میکنه. ب دخترم کوچکترین حرفی بزنم سر ...

مردا احمقی بیش نیستن حرص نخور خرج بدن شکم زن وبچه سیر کنن دوست داشتن بخوره تو سرشون یه مدت بهش محل نده اگه خوب نشد 

2706