2737
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه تولباس خریدن بدسلیقه ای. برا لباسا عید میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 67 پست
خوب کردی . کسی حق نداره ی لباس ب زور تن کسی کنه . شما نباید حق انتخاب از خودت بگیری اگ اون اعتماد ب ...

هروقت ک بهم میکه بدسلیقه بغض میکنم. اصلا درکم نمیکنه.کارایی ک من بخاطرش کردم اگ خودش بود تاالان ولم کرده بود بعد اخرم بهم میگ بدسلیقه ههههه

مردا احمقی بیش نیستن حرص نخور خرج بدن شکم زن وبچه سیر کنن دوست داشتن بخوره تو سرشون یه مدت بهش محل ن ...

صبح تا شب سرکاره. نمیدونم چکار کنم ک یکم اخلاقش بهتر شه همش غر میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگم از انتخاب تو مشخصه ک بدسلیقه ام .ولی از رو نمیره چکارکنم ک هی نگه

عزیزم چون شما همیشه این اجازه رو بهش دادی که انتخاب ها به عهده همسرت باشه در واقع به این تفکرش دامن زدی که سلیقه اون بهتر از شماست.حالاباید طرزفکرش رو تغییربدی.به نظرم تو این زمینه باهاش وارد بحث نشو. و کلا حرفاشو نشنیده بگیر یا عصبانی نشو از حرفاش.فقط به همین روند ادامه بده و خودت برای خرید برو همیشه تا کم کم نظرش تغییرکنه و دیگه نظرات منفی نده.

2731
هروقت ک بهم میکه بدسلیقه بغض میکنم. اصلا درکم نمیکنه.کارایی ک من بخاطرش کردم اگ خودش بود تاالان ولم ...

از نظر من شما خوش سلیقه ای فقط روی روان و روحت کار کن تا قوی بشه . اون از ضعف روحی شما استفاده داره میکنه . کتونی دخترت با ی شلوار لی کاغذی  کمرنگ شیک میشه با ی بلیز رنگ کتونی . شوهرتم حرف زد بگو ناراحتی ! ی دست با سلیقه خودم میخرم شمام ک ناراحتی ی دست هم با سلیقه خودت بخر برام . بگو نمیتونم از لباس مورد علاقه ام بگذرم بخاطرت .

2738