2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون موقع پریودی هواشو داره دستا بالا✋

| مشاهده متن کامل بحث + 5266 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ادمی هستم ک بیشتر از خودم وخودم ونهایتا بازم از جون خودم مایه میذارم و یه تنه با تمام مشکلات میجنگم واز خودم خیلی میگذرم وگاهی واقعا نسبت ب خودم حس ترحم میکنم

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
یا خدااا.چقدر سخته اینجوری.من بی بخارم.مث هروزم

البته من دادوبیدادنمیکنم هیچوقت فقط چشامومیبندم اخمام میره توهم بیچاره میترسه میگه ببخشید.کلا عصبانیتموبروز نمیدم هیچوقت

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
2728

خانمایی ک خیلی اعصاب روانتون بهم میریزه موقع پریودی فقط چای زنجبیل و دارچیین بهمراه چای کوهی و اویشن دم کنید خیلی ارومتون میکنه

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
2738

همسر من غذا از بیرون میگیره نمیزاره من غذا درست کنم و اگر یه وقت خون پس بده به شلوارم اجازه نمیده خودم بشورم خودش میشوره و حسابی هوام و داره خدا واسم حفظش کنه بهش سلامتی بده 😍

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
فرق میکنن آدما.من عصبی میشم.کافیه دوروز اول دستش بهم بخوره اعصابم بهم میریزه

من که باید شوهرموووووو دلداری هم بدم هر روز بگم چیزی نمونده داره تموم میشه😣😣😣😣

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من افسردگی میگیرم در طول پریودی.بیخودی حس میکنم کسی دوستم نداره.دیگه همسرم انقد مزه میریزه و انقد قربون صدقه م میره و لوسم میکنه که هم دردم کم میشه هم اعصابن آروم میشه و دیگه شکم بر طرف میشه

ادمی هستم ک بیشتر از خودم وخودم ونهایتا بازم از جون خودم مایه میذارم و یه تنه با تمام مشکلات میجنگم ...

کاراشتباهیه

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
2706