2737
2739
عنوان

با همسرم حرف زدم .... مشکلم حل شد

294 بازدید | 27 پست

تو تاپیک های قلبم گفتم که جریان چی بود و اینکه پدر و مادر من گفتن سرویس خواب و ما نمیخریم و شام عروسی بود ....که گفتن همش ب عهده همسرم باید باشه .... اینجا معمولا نصف میکنن شام عروسی رو و هرکس مهمونای خودشون رو هزینه شام و میدن ...

البته من مشکلم بیشتر سرویس خواب بود نمیدونستم ب همسرم میگم چ واکنشی انجام میده ....

خیلی حالم بد بود ...اینجا تو شهر ما معمولا دختر میخره ولی اینا گفتن ما نمیخریم ....

خیلی دل چرکینم از پدر و مادرم ولی خداروشکرهمسر خوبی دارم که همیشه حامی و همراهم بوده ...

بهش موضوع و گفتم اولش سکوت کرد بعد گفت باشه خودم میخرم و من زندگیمو با تو دوست دارم و هرکاری میکنم ....

ولی هزینه ای برای خرید سرویس عروسیم کنار گزاشت گفت با اون میخرم تا بعد ببینم برای هدیه عروسیت چیکار کنم ...

اما گفت نمیخوام خانوادم بفهمن من خریدم میرم میخرم میلم میزارم خونه خودتون ....

چون برای من هم خیلی زشته حرف میزارن پشت سرم که سرویس خواب و انداختن گردن داماد ...

خداکنه باز سر این مادر و پدرم لج نکنن که چرا نمیخواد خانوادش بفهمن ....😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

لطفا تا آخر بخونید و نگید طولانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوب اگر دارا هستید بگو بدون سرویس خواب زندگیمو شروع میکنم تا پدرومادرت تکون بخورن سرویس عروسی هم سر ...

خودشون نمیخرن میگه حتما هم باید باشه 

اتفاقا همسرم گفت بعد عروسی میخریم ولی چون نمیخواد دعوایی پیش بیاد قبول کرد ....پدرم اخلاق خوبی نداره ....😔😔

برا عقدم ی سرویس بهم داده همسرم  الان خواست برای عروسی یه سرویس دیگه هم بگیره برام  من گ ...

حالا چ کاریه با این گرونیه طلا  سرویس بگیری

والا طلا میخره ادم سرمایه بشه

با این وضع طلا ادم سرمایشم از دست میده بنظرم طلا نخر واس عروسیت ی سرویس نقره بنداز کسی نمیفهمه ک

والا منم گفتم شوهرم سرویس نخره واسم

2706